•  

Зрозуміло, що "бомбардира" треба садити. А провокатора і організатора? Готовий, Аваков?

1210
Зрозуміло, що "бомбардира" треба садити. А провокатора і організатора? Готовий, Аваков?

Відразу обмовлюся - ніколи не був прихильником Свободи і Тягнибока. Але хотілося б розібратися - чому вся пропагандистська машина України та РОСІЇ (навіть Сумна Кінь підтримала Авакова!) Працює саме проти Свободи, знявши з інших "фронтів" всіх мінстецевскіх співробітників.

Я категорично засуджую будь "бомбометання" і сподіваюся, що НЕ компетентні органи (наприклад, забрехався остаточно Аваков і його Герачка, яка змінювала версії протягом дня кілька разів), а журналісти розберуться, що стало причиною вчорашньої кривавої бійні під Радою.

Почнемо з того, що Аваков за звичкою, наплювавши на Конституцію і Закони, вже призначив винних. Він прямо звинуватив конкретно Тягнибока. Однак я вам одну річ скажу, яка "планову провокацію від Свободи на гроші Кремля" не підтверджує.

На тому відео, яке офіційні порошенківські і мудачуковско-фірташівські телеканали не показують, під час першої сутички, коли правоохоронці напали напікетчіков, в перших рядах стоять Тягнибок і його діти - дочка і син. Привів би Тягнибок туди дітей, якби це була спланована кривава акція? Самі подумайте ...

Через що почалася перша сутичка? Провкатори з МВС (у шоломах - тепер і не зрозумієш хто) топтали портрети загиблих українських героїв. Самі вони в АТО були - але топтати загиблих в АТО могли або через ненависть до них (а значить, вони вороги України) або за наказом згори. Те, що портрети топталися не заперечую ніхто - навіть самі менти.

Ось стоять ці портрети і явно строковики (!), Яких потім відтіснили "орли Авакова", які і розтоптали портрети ненавидимих ними "майданутих" і "хохлів".

Приводом до першої сутичці стала фраза мента з, я так розумію, особистої гвардії міністра Авакова (екс-берутовец, яких Аваков пригрів і підгодовує для вирішення особистих питань) - цю фразу чула вся площа: "уёбуйте звідси майдауни недобиті".

А потім почали просто наносити удари по всьому, що бачать:

Після першої сутички Тягнибок разом із сином ВИВОДЯТЬ (а не добивають, як повідомив Аваков) бійця Нацгвардії, який виявився в натовпі - але це відео офіційні телеканали не показують (з 1:30).

Після цього на деякий час, дуже короткий, щоправда, ситуація заспокоїлася, але несподівано з-за спин міліції полетіли шашки в натовп. Ось, наприклад, один з "бомбардирів" - хотілося б дізнатися у Авакова, що в руках у його співробітника і навіщо він це кидав у мітингувальників:

Все ж я вважаю, що Аваков повернувся у своє крісло вже повністю людиною президента (а не прем'єра) і, як це в бандах заведено, мав бути зав'язаний кров'ю.

Безумовно, це багатоходова від якої виграв ТІЛЬКИ Порошенко - рейтинг його зараз скаканет, а руки будуть розв'язані для боротьби з особистим ворогом (з ворогами України у Петі якось не дуже виходить).

Тягнибока і Свободу, швидше за все, використовували втемну, а ось Ляшка ... Тут велике питання - не дарма усвідомити подію Ляшко швиденько ломанулся в опозицію.

Загалом, пом'янути моє слово - коли-небудь розберуться (завжди розбираються рано чи пізно) і провокатором виявиться хтось із влади. Мені здається - що це Аваков і його люди, які підставили свободу.

А "політологи" і тролі Порошенко вже висунули свою версію, яку активно розкручують: Кремль замовив "кривавий понеділок", в якому кожному "представнику Путіна в Україну" (оцініть формуліровочку!) Розписана своя роль. Тягнибок - "бойовий загін" на вулиці, Ляшко - бойовий загін у залі, а Тимошенко - "головнокомандувач", з яким влада ну просто зобов'язана сісти за стіл переговорів. Після чого (цитую): "План Кремля простий Замінити впертого Порошенко на згідливішу Юлю, підтримавши її на позачергових виборах Передати їй окупований Донбас на своїх умовах і з особливим статусом ..".

Путін і Кремль? Так, можливо. А якщо ближче, в Києві пошукати замовника? Шукай - кому вигідно. Кому реально були вигідні вчорашні події біля Ради? Хто виграв від крові? Хто може зараз, спираючись на "громадську думку", буквально знищити своїх ворогів (включаючи Тягнибока, ляшки і Тимошенко)?

Думайте самі. Але Тягнибоку і свободі (як би я до них не ставився) це невигідно.

І останнє питання - хто були «ряджені" в камуфляжі, яких не визнали на в ПС, ні в Свободі - ті, хто більше всіх проявляв активність, а потім зник. Про них говорили і журналісти, і свідки, і Віталій Шевченко. Жоден з ЦИХ ряджених не затриманий - вони спокійно розчинилися, зробивши свою справу і залишивши під Радою мітингувальників, які і потрапили під роздачу.

Знайомий почерк, чи не так?

P.S. Ну і якось непоміченим пройшло, що затриманий за теракт - ... мент.

Можливо, у нього після АТО дах зірвало - але це не виправдання. За повною отримати повинен ...

Посилання на джерело: http://v-n-zb.livejournal.com/8551773.html?view...

Коментарі