•  

Звернення полтавського осердку "Батьківщина" до Юлії Тимошенко

2530
Звернення полтавського осердку "Батьківщина" до Юлії Тимошенко

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

до голови партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

Тимошенко Юлії Володимирівни.

Шановна Юліє Володимирівно!

Члени партії Полтавської міської організації «ВО «Батьківщина» змушені звернутися до Вас із відкритим листом, оскільки внаслідок відсутності зв’язку центрального керівництва з місцевими партійними організаціями та недолугого керівництва області, руйнується партія.

Основна помилка, на наше переконання, полягає в тому, що партією керують, як комерційною структурою – нормальним явищем становиться одноосібне призначення та звільнення з посад, одноосібні прийняття рішень по організаційним питанням, чим порушується основний принцип партії «ВО «Батьківщина», це її демократичні засади.

Після Революції гідності в лавах партії не відбулося жодних змін. Люди, які пройшли Майдан і намагаються відновити довіру до партії та відновити саму партію, не вписуються в бізнес схеми регіональних керівників організації «ВО «Батьківщина».

У вересні 2014 року наша партійна організація обрала своїм головою Клочкова С. І. За час його головування рейтинг партії в місті Полтава значно зріс. Рядові члени партії та мешканці міста знову повірили в нашу політичну силу, але обласним керівництвом партії, на безпідставних звинуваченнях, було прийнято рішення, про звільнення Клочкова С.І. з посади голови міської парторганізації, а Політрада партії їх рішення задовольнила.

До міського бюро партії були кооптовані люди, які задовольнили, і Політраду партії, і Полтавське обласне бюро. Ставши членами керівного органу партії ці люди тут же здійснили розправу над Клочковим С.І. і 07.07.2015 року виключили його з партії.

13.07.2015 року члени партії, з подивом, дізналися, що офіс міської партійної організації та районних організацій міста Полтави зник в невідомому напрямку. Пізніше, було з’ясовано, що все майно разом з печатками, документацією місцевої партійної організації та документацією депутатів міської ради були перевезені до офісу приватної фірми одного з кооптованих членів міського бюро партії.

Ми, члени партії «ВО«Батьківщина», глибоко обурені та виступаємо проти подальшої руйнації партії та переслідування чесних членів партії. Ми неодноразово зверталися з листами до Вас, шановна Юлія Володимирівна,та Політради партії, але жодної відповіді ми не отримали. Цей факт ми розцінюємо, як байдуже ставлення до рядових членів партії з боку центрального керівного органу. Але віру в Вас, шановна Юлія Володимирівна, та в справу яку Ви робите, ми не втратили! Тому ми просимо про особисту зустріч з Вами так, як самим нам не під силу зберегти в м.Полтава демократичну партію, а в приватній структурі ми перебувати не хочемо.

Разом з тим, наголошуємо, що у випадку, якщо в обумовлений Законом термін Вами не буде прийнято рішення про задоволення нашого прохання, ми залишаємо за собою право публічного виходу із лав партії «ВО «Батьківщина».

Члени партії «ВО «Батьківщина» м. Полтава

Коментарі