•  

Звірині інстинкти Капліна й Шамоти

10670
Звірині інстинкти Капліна й Шамоти

Усією Полтавщиною й Україною вже розлетілася новина, як героїчно нардеп Каплін із депутатом міськради Шамотою хотіли зробити "переворот", змусивши Мамая піти у відставку та скинути на нього всі помилки полтавської влади.

ГО "Останній Бастіон" у жодному разі не має на меті захищати нинішнього очільника міста Олександра Мамая. Ми не словами, а справми боремося проти його бездіяльності стосовно стану доріг, хабарницьких тарифів, підкупу виборців цукром і гречкою, але ми намагаємося аналізувати ситуацію та дивитися на події тверезо.

Що відбулося сьогодні на подвір'ї Міської ради? - Каплін, Шамота та найняті ними агітатори й "кричали" у вигляді псевдоактивних громадян і бабусь вдерлися на засідання, яким головував Мамай та почали відверто провокувати його. Перепалка й стусани Мамая та Капліна в будівлі, блокування автівки міського голови біля стін міськради, "стрибання" Шамотою під колеса - усе це відгонює провокацією. 

Результат - усі покричали, Каплін і Шамота дали коментарі, які вони гарні і який Мамай негідник, пролунали гучні заяви про люстрацію Олександра Федоровича. Постає питання, а де Каплін і Шамота були місяць тому? Тиждень? Учора? Дн вони ховалися, коли сотні людей виходили перекривати дороги, щоби привернути увагу до бездіяльності цього ж Мамая, коли ГО "Останній Бастіон" безпосередньо долучився до акції проти свавілля влади, де ж тоді був Каплін? Де був герой Шамота? Кидатися під колеса особливого розуму не треба.

У тваринному світі є свої закони. Навіть тупі кури, які ніколи не виявляють агресії, відчувши запах крові, починають закльовувати поранену істоту. Здається, громада на чолі з Капліним і Шамотою нічим не вища від тваринних інстинктів, коли закльовує слабку істоту. 

Коментарі