•  

Зять терориста готується обійняти керівну посаду в структурі УМВС Полтавської області

6930
Зять терориста готується обійняти керівну посаду в структурі УМВС Полтавської області

На посаду начальника держслужби по боротьбі з економічною злочинністю в одному з районів Полтавської області призначений Олександр Фролов, чий тесть є посібником терористів у ЛНР.

Про це повідомляє сайт Цензор.нет із посиланням на сторінку журналіста і блогера Сергія Іванова:

http://on.fb.me/1PINFbE

Нагадаємо, раніше на посаді Фролова був Ярослав Хотнянский, екс-начальник Луганського управління по боротьбі з організованою злочинністю, який причетний до безлічі неправомірних та корупційних справ. Сергій Іванов писав про нього неодноразово і саме блогер підняв ґвалт навколо його призначення. У підсумку, міністр Арсен Аваков відсторонив луганського міліціонера з посади. Але поки не звільнив.

Цитата Іванова:

"Трохи більше години тому я подякував Арсену Авакову за правильне кадрове рішення щодо Хотнянского. Проте вже через п'ятнадцять хвилин після публікації я отримав дані про те, що на місце новоявленого "резервіста" призначають такого собі Олександра Фролова, який під час керівництва Хотнянским УБОЗом очолював відділ по боротьбі з легалізацією доходів і відповідав за збір данини з усіх конвертаційних центрів області. Дружину Олександра Фролова звуть Ольга, її прізвище в дівоцтві - Глазкова.

Буквально днями батько Ольги - Віктор Глазков - став "народним" ректором захопленої окупантами Луганської академії внутрішніх справ, яку 10.09.2015 своїм указом реанімував терорист Ципкалов, щоб готувати колорадомусорів.

Простіше кажучи, зять терориста готується зайняти керівну посаду в структурі УМВС Полтавської області. Пишу про всяк випадок - раптом полтавське УВБ упустить з виду цей сумний факт ", - відзначає Іванов.

Посилання на джерело: http://censor.net.ua/

Коментарі