•  

«З’їли всі протоколи?» В історії з обшуком у Трояна виявили підозрілі факти

770
«З’їли всі протоколи?» В історії з обшуком у Трояна виявили підозрілі факти

Правоохоронців змусили зам'яти скандал з обшуком у заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна. Про це написав український політик Андрій Портнов у своєму Facebook.

«СБУ опровергло ситуацию с получением взятки и задержанием зама главы МВД Трояна. Допустим, СБУ сказало правду.

Это значит, что получается, что если нет железных оснований и хорошо задокументированных доказательств, можно было вот так просто, идя мимо, на голубом глазу, в составе двух групп следователей, оперативных подразделений и силовой поддержки ГПУ и СБУ получить санкцию суда и рискнуть без законных оснований провести обыск у действующего заместителя министра внутренних дел?», – відзначив Портнов.

За його словами, якщо все було б саме так, то реакція керівництва МВС, фракції «Народний Фронт» і батальйона «Азов» на «вигаданий» обшук у їх головного функціонера була зовсім іншою.

«Думаю, все было немного по-другому. Скорее всего был жёсткий ультиматум из МВД Президенту и его последующая команда Генеральному прокурору и главе СБУ быстро съесть все протоколы и изъятые деньги. Уверен, всё было именно так. Но мы найдём все следы», – підсумував політик.

Нагадаємо, 28 липня у ЗМІ з’явилася інформація, що заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна спіймали на хабарі в 2 000 000 грн.

Сам Троян назвав цю інформацію «разводом» у п’ятничній рубриці «Продажні мєнти». Він натякнув, що дійсно брав участь у слідчих діях, маючи на увазі світлину, яку виклали в Інтернет і на її основі зробили фейкову новину. 

Коментарі