•  

Агов, пане Данилюче! Ви тут?

880

Кроки КоЗе буцімто «дорожньою картою щодо припинення війни на Донбасі» є нічим іншим як покроковою капітуляцією. І недолуге мимрення секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Данилюка в інтерв'ю ВВС про якийсь комплекс заходів і такий же фантастичний гуманітарний план Зеленського – маячня криловського пиріжечника, котрого непомірні амбіції змусили шити чоботи.   

Перед тим як «викрити» непридатність Данилюка, який до того ж перебуває ще й у пулі вірогідних прем'єрів, до виконання покладених на нього «дорослих» обов'язків, дозвольте нагадати не обділений увагою мережі епізод з відвідин передової лінії фронту президентом і паралельно дезертиром-ухильником Володимиром Зеленським.

Придивіться уважно до світлини, викладеної у ФБ блогером Вадимом Бойком ще 8 липня. Якщо не вестися на дискусійні обопільні звинувачення залюблених у різні номери президентів №№5 і 6 (чи справді дитина їсть морозиво над лівою скронею Зе; наскільки свіжими є дошки, якими обшита траншея; проблема з ідентифікацією Дональда Туска у третьому за Зе чолов'язі; версія автора світлини щодо зйомок сезону «Сватів на передку» у павільйоні тощо), ми схильні трактувати цей «перехід нашого Суворова через терикони» черговим відвертим проколом офісних продюсерів.

Чи був там Туск, чиє морозиво їла дитина або оператор облизував мікрофон, умеблювання траншеї – речі неважливі. Кидається у вічі магістральна налаштованість КоЗе на театральність, показушність, клоунаду.

Якщо оце «передок» і ми навіть з полтавського дивану бачимо робочу траншею на лінії розмежування, то який придурок із забезпечення охорони шоумена дозволив йому красуватися на фронті без бронежилета?! Він же, здається, президент. Це були оглядини археологічних розкопок стоянки первісних українців на Донецькому кряжі? Чи перевірка стану боєготовності ВСУ? Якого ханатка тоді зграя приЗеджинси тупо місить бруствер на виду у снайперів з обох російських окупаційних корпусів, вибираючи ракурс увічнення усього із себе «Жукова»?! Чи будь-вона неладна оця «війна серед купи лайна» і блазневі мріється про виконання на роялі вже другої частини Марлезонського балету?.. У неприродний спосіб.

Безкінечне шапіто на потребу плебсу.

Тепер до пана Данилюка. Скільки треба було скурити бамбука на гостинній до неписьменних слуг Трускавеччині, щоб ляпнути: «Перемир'я досягнуто? Досягнуто»?! Додамо, що на городі – бузина і, більше того: у Києві – дядько!

Ще цитата: «…будь-яка ідея, яку ми озвучили, вона одна не спрацює. Вона в будь-якому випадку буде вимагати комплекс заходів, а також розуміння, чого ми очікуємо і від іншої сторони».

І скільки і на що ви будете очікувати, генералісимуси зелені?

https://censor.net.ua/ua/news/3142626/peremyrya_dosyagnuto_dosyagnuto_danylyuk_pro_sytuatsiyu_na_donbasi:

«7 серпня начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак повідомив, що шість українських воїнів загинули, ще дев'ять поранені з початку перемир'я на Донбасі. Зокрема, 6 серпня, в районі проведення операції об'єднаних сил на Донбасі через обстріл з боку найманців РФ четверо українських військових дістали поранення, несумісні з життям. 10 серпня один воїн (Роман Романенко) загинув, один зазнав поранення, найманці РФ тринадцять разів порушили перемир'я на Донбасі. Сьогодні його тіло передали українській стороні. 13 серпня в лікарні помер український воїн Дмитро Дашковець, поранений у районі Широкиного. Це восьмий військовий, який загинув за час перемир'я Зеленського».

Або Данилюк і КоЗе не з нами, або це ми – шизофреніки.

Вадим Демиденко