•  

Богдан з діагнозом має рацію?

550

«Суслов-Рішельє» у команді Зе Андрій Богдан, себто тутешній сірий кардинал, на додачу до професійних навичок юриста та офіційного статусу «українського державного діяча» перебрав на себе функції «українського державного сімейного лікаря».

На спробу опанувати ще й донедавна Уляниними теренами вказує сміливе оприлюднення головним камердинером ОП важкого діагнозу щодо тваринного походження якоїсь частини служивих народних обранців та недвозначний натяк на психічні розлади у тому монолітному середовищі.

(джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/bogdan-v-slugu-narodu-ye-bozhevilni-i-psihichno-hvori-novini-ukrajini-50042993.html)

Навіть остерігаючись підпасти під шарм правої руки Зе, котра ріже правду-матку про глибоко внутрішній процес розладу психічного здоров'я кращих представників своєї рідної, хоч і віртуальної партії, ми, панове, повинні визнати: ніякого Фрейда, ніяких обмовок, ніяких ситуативних метафор у заяві діагноста Богдана немає.

Ось клініка.

Голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія у кулуарах Ради поділився не менш епатажними спостереженнями щодо окремо взятого свого колеги, теж активіста КоЗе – міністра закордонних справ Вадима Пристайка.

«Я думаю, пан Пристайко щось придумав (пряма дискваліфікація міністра виділена автором, міністр придумувати щось не має права, за Конституцією він – мегафон офіційної позиції країни). Я сам не займаюсь цим питанням, але всі ми переживаємо щодо цього процесу і я багато людей питав і в Офісі Президента, вони кажуть: нічого такого немає», ‒ запевнив схарапуджену громадськість головний слуга зеленого народу.

(джерело: https://censor.net.ua/ua/news/3149457/prystayiko_schos_prydumav_arahamiya_stverdjuye_scho_ukrayina_ne_pogodjuvala_formulu_shtayinmayera)

Нагадаємо, з чим погодився пан «Зелена прокладка» 2 вересня. Вибори в ОРДЛО відбуваються під стволами АКМ у по лікоть закривавлених руках російських зайд. «Гуманітарні» вантажівки з пальним та боєприпасами для бетеерів і танків буцімто з шахтарського воєнторгу потоком ідуть через українсько-російський кордон для упередження зриву виборів диверсійно-розвідувальними групами ВС України на очах у зніяковілої спостережної місії ОБСЄ. На радощах від завершення осточортілого конфлікту на практично невидимій із Брюсселя Ойкумені (кордон цивілізації – за ним РФ) європейські миротворці повискакують із штанів і визнають легітимним обрання нардепами України не лише кота і коня Пушиліна, а й Захарченка посмертно. Амністованим поголовно бойовикам обох «республік» дозволяють залишити для особистого користування не більше двох танків з річним боєзапасом. Бойовикам дозволяється (за згодою) носити нашивки «народна міліція Автономії Лугандону» і татуювати груди портретами путіна.

Україна стає територією диявольського експерименту з дифузією совково-лугандонського непотребу та зеленої плісняви. На дострокових виборах президента у 2021 році Ме/Пу перемагає Зе/Ко. Страшний сон?

Яким ми бачимо оцей номер кварталу-73/95? Таким же, яким він видиться і абсолютній більшості ще притомних українців: Зе спершу запускає лакмус-Пристайка з варіантом повного злягання з формулою Штайнмаєра, дивиться на реакцію обох частин народних мас, вислуховує донесення Авакова про «побутовий» інцидент на Метро-мосту і мітинг ветеранів АТО під дверима ОП, запускає цнотливо-щирого Арахамію із спростуванням заяви надто самостійного міністра.

Наразі Зе зупинився на етапі перевірки діагнозу Богдана: чи й направду його та народні слуги до такої межі уражені вірусом Епштейна-Барра, і тепер мононуклеоз та залізиста лихоманка набувають ознак шизофренії з повною втратою політичної орієнтації?

Вадим Демиденко