•  

Чи пристало Пристайку приставати?

330

Товариство, автор повністю усвідомлює нікчемність своєї потуги радити щось заступникові керівника Офісу президента, котрого прогнозують на очільництво у Міністерстві закордонних справ України. Але ж думку висловити можна?

Маємо її, думку, надто, як на кого, радикальну. Мудрість, розум, засадничі переконання особистості у час її політичних, естетичних і етичних вагань детермінують вибір на користь пріоритетів, визнаних суспільством позитивними. Пересічний казковий герой, той же Котигорошко, Кожум'яка, Попелюшка та й навіть не завжди послідовний Телесик, уособлюючи фольклорні очікування посполитих мас, за визначенням не піде сторожем Кощеєвого яйця, сантехніком у Бабине-Ягине шале на курячих лапах, фуражиром до Змія Горинича. Так, у сусідського Ванька-дурника можуть бути проблеми зі світоглядними орієнтирами, але ж він – дурень. Що з нього візьмеш?

Нормальній, притомній, власне розумній людині, котра перманентно перебуває в ідеологічному пошуку, принципи не дадуть схибити, заступити у лайно, купитись на жменю срібників. Служіння злу та його видозмінам свідчить про мудрість диявола і розум люципера.

Вчинок Вадима Володимировича Пристайка – українського дипломата, Надзвичайного і Повноважного Посла України, заступника Міністра закордонних справ України — керівника апарату, першого заступника Міністра закордонних справ України, глави Місії України при НАТО – змусив вашого, панове, (не народу) покірного слугу захитатися. Ось і близькі до автора люди адвокатують Пристайку, кажуть, що комусь же треба поберегти країну в трагічний для неї час. Все воно так…

Вадим Пристайко пристав до «слуг народу» і саме його прозирають після низки відмов (таки мудріших і розумніших у позитивному сенсі?) колег на все ще вакантну посаду керівника МЗС під Першим Маніпулятором президентом Зе Андрієм Богданом. Чи хтось з вас ще сумнівається у тому, хто нами ось вже майже два місяці рулить по факту?

«Я розумію, чого хоче досягти президент. У нього є цікава ідея, яка, напевно, апелює до багатьох верств населення. Він, наприклад, сказав, що мріє про те, щоб в уряді були нові люди, які не пам'ятають, як було при Радянському Союзі. Мінімальні знання арифметики дозволяють порахувати вік цих людей, і очевидно, вони не могли працювати в попередніх урядах. Ідея зрозуміла, але особисто мені не подобається її реалізація», ‒ сказав Пристайко, коментуючи ініціативу Володимира Зеленського про люстрацію усіх до ноги чиновників, які обіймали посади з 23 лютого 2014 року по 19 травня 2019 року. При цьому майбутній глава МЗС висловив готовність покинути посаду, якщо таке рішення Зе таки прийме.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3137745

Буде дозволено натякнути шановному пану Вадиму Володимировичу, що оцей Зеляп з люстрацією, до слова, категорично засуджений усім закордонним посольським сонмом в Україні, не перший і точно не останній.

Нас заляпують щодня і з особливою, якоюсь маніакальною пристрастю. Невже мудрій у позитивному сенсі людині обов'язково треба тримати вентилятор?

Вадим Демиденко