•  

Чи зможе комбат «Донбасу» Семен Семенченко обігнати на виборах Ляшка-радикала?

560
Чи зможе комбат «Донбасу» Семен Семенченко обігнати на виборах Ляшка-радикала?

Командир батальйону «Донбас» нарешті остаточно визначився зі своїми політичними вподобаннями. На своїй сторінці у Facebook Семенченко повідомив, що йде на вибори разом із командою мера Львова Андрія Садового «Самопоміч».

«За останній час було усвідомлено і заявлено багато цілей і завдань. Для їх реалізації прийняв рішення йти на вибори разом з політичною партією «Об’єднання «Самопоміч», - заявив комбат.

Окрім повідомлення Семенченка, стало відомо і про трьох бійців «Донбасу» у списку «Самопомочі» ще до заяви їх комбата.

Участь найрозкрученішого командира добровольчого батальйону «Донбас», за яким стоїть олігарх та дніпропетровський губернатор Ігор Коломойський, у списках львівської політичної сили Садового свідчить про декілька речей.

По-перше, проект Садового за допомоги Коломойського покликаний позмагатися за електорат трьох «бойових» політсил – «Свободи», «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка та Радикальної партії Олега Ляшка. За усіма цими проектами видніється тінь головного ворога Коломойського – Сергія Льовочкіна, керівника екс-глави Адміністрації президента Віктора Януковича. Власне, про фінансування Льовочкіним Гриценка та Ляшка не говорить тільки ледачий. Партію «Свобода» також не одноразово звинувачували у зв’язках з колишнім головою Адміністрації Януковича. Хоча самі «свободівці» категорично відкидають будь-яку причетність до Льовочкіна. Зрештою, як і раніше вони заперечували фінансування від того-таки Коломойського.

Але як би там не було насправді, конфлікт Коломойського зі «Свободою» наявно проілюструвала історія з «відправкою» на фронт Сергія Рудика. Сам пан Ляшко ж останнім часом веде з Коломойським відверту війну, за що і отримав по обличчю від пов’язаного з дніпропетровським губернатором нардепа Олександра Шевченка. А від Бориса Філатова отримав некоректне звання «бойового пі….са». Власне сам Ляшко, який завдяки піару на війні посів третє місце на президентських виборах, швидше за все і буде головним конкурентом комбата Семенченка.

Тим часом між Льовочкіним і «газовиками» у Коломойського уже давно триває відкрита інформаційна війна. Коломойського майже кожного дня поливає брудом льовочкінський «Інтер» , на що ж одразу відповідає «1+1» дніпропетровського губернатора. Отже можна зробити висновки, що політичний союз Семенченка і «Самопомочі» - це явний удар по проектах Льовочкіна.

Ще одна мета, яку Коломойський прагне досягти за допомогою Садового та Семенченка, - це посилити свій вплив на Львівську область та «посунути» звідти Рената Ахметова. Як відомо, раніше команда Садового досить активно співпрацювала з Борисом Колесниковим – давнім другом та партнером Ахметова. У нинішній ситуації, коли через війну на Донбасі бізнес-імперія Ахметова тріщить по швах, Коломойський вочевидь не відмовився б від контролю над головним львівським активом Ахметова – «ДТЕК- Західенерго»