•  

Гімн Зе'овуляції

770

Світ жорстокий з нами. І побутування у ньому дає надто багато підстав для виявів кращих наших якостей з героїзмом включно. Оте колись виголошене – «у житті завжди є місце подвигу», якщо обтрусити з нього полуду романтичного чегеварства, виявиться не таким вже й гіпотетичним.

Так, не кожен з нас і не щодня рве на собі сорочку. Але, погодьмось, випадки, коли доводиться шукати оту оспівану оптимістами рятівну соломинку, не такі вже й поодинокі.

Особливої мужності, витримки і напруги усіх сил у нас затребував перегляд вітального кліпу на адресу "матері-ґєроіні" Рими Володимирівни Зеленської. Шановні краяни, ми, небезпідставно побоюючись за ваше здоров'я, не наполягаємо на переході до Ютубу за наведеним посиланням. Вистачить мужності? Вам вже минуло 18? Можете покластися на власні психіко-вольові якості? Перевіряли? Ну, ми попередили.

https://www.youtube.com/watch?v=JojYq08yzJU

Заспокоює хіба те, що нас не залишають наодинці з ідіотами. Принаймні, автор уклінно дякує панові Балашову за надану своєчасну підтримку. Тримайте й ви соломинку:

https://www.youtube.com/watch?v=v8WLOwGaNV4

Наші щирі співчуття невинно постраждалій жінці. В усіх сенсах.

Вадим Демиденко