•  

Ніхто

9680

У мережі – поляризоване сум'яття: «слуги народу» із залишками совісті почуваються глибоко ображеними топ-чиновним однопартійцем Потураєвим, котрий відкрив українському політикуму секрет Полішинеля щодо реального місця і ролі зелених нардепів у сучасному світі, а твереза частина політикуму сприйняла одкровення трускавецького лектора про нікчемність служивого контингенту як давно назрілу констатацію ефемерності і Зе, і його партії. Там навіть велосипед нереальний.

«Ви помилково думаєте, що ви всі політики. Це велика помилка. Відповідь: ні... Ви тут опинилися тому, що виборець шукав людей політичної партії «Слуга народу». І йому було все одно, яке прізвище буде вказане в цьому рядку. Ці вибори виграв Володимир Олександрович Зеленський... Всі ви ‒ політично ніхто», ‒ різонув правду-матку радник президента Микита Потураєв у вічі жадібній до політологічних премудростей обслузі весіль, фотоательє і базарних балаганів.

Джерело: https://apostrophe.ua/ua/article/society/2019-07-...

Ображеним зеленоїдам радили би прискіпливіше проаналізувати свої засадничі принципи і визнати, що увесь нардепівський гамуз СН у повальному поході непевного охлосу у владу керувався не розумом, не мудрістю, не благими намірами прислужитися «замордованій Петром неньці», а винятково кон'юнктурою. Хто тебе бачив чи знав, слуго, до 21 липня?! Ми б ще більше гіперболізували троп відомого блогера з дірявим відром, яке з наклейкою «Зе» теж було б обране нардепом: помийниці із цією лейблою у новообраному парламенті світить посада спікера.

Для критично налаштованих до зелених вискочок українців ярлик «ніхто» на високолобих фізіях трускавецького контингенту неофітів – ніяка не обмовка, не наговір, навіть не епатаж. Як були ви, пацани, «ніхто», так ним і залишитеся. Укупі зі своїм роялістом.

Вадим Демиденко