•  

«Революціонер» Богдан на весільному марші

770

Повірити патетичній нісенітниці зеленого фаната – себе не поважати. Запопадливого клеврета, чий виск «за Зе!» пролунав на пристойному сайті, хіба що пожаліти треба – у людини великі проблеми з самоідентифікацією.

Почитайте і пожалійте «революціонера» разом з нами. Трохи задовга, але надто характерна цитата: «… Мета Зеленського – злам усієї нинішньої системи суспільного ладу в Україні. А такий злам – не що інше, як соціальна революція: кардинальна зміна усього ладу… а не просто заміна попереднього устрою держави (однієї групки владарюючих осіб) наступним (іншою групкою владарюючих осіб) без якихось суттєвих змін власне суспільного ладу. Просто ця соціальна революція 2019 року у висхідній своїй частині (повалення влади попереднього режиму і встановлення влади абсолютно нової політичної сили) відбулася винятково мирним шляхом – в чому й полягає унікальність цієї революції стосовно усіх соціальних революцій, які були здійснені до цього. Мета Зеленського (та, яку він відкрито і чітко оголосив) – набагато об'ємніша і змістовніша, ніж примітивне захоплення влади».

Ми виділили перли, які прикрасили б і «Капітал» Маркса, і «Маніфест» Енгельса і «Дитячу хворобу лівизни» Лєніна. А, загалом, як вам оцей «матеріалізм з емпіріокритицизмом» заскоченого зе'блогера? Можна було би і посміятися з місцевого «Че Гевари». Не смішно. Бо повірили маячні більше 13 з половиною мільйонів українців з викладачами політології включно.

Спершу нагадаємо грінвірянам, що професійним блазнем «відкрито і чітко» були проголошені гасла більше придатні для спілкування специфічного контингенту на зоні. Якщо хтось почув заклик до соціального вдосконалення у «сдєлаєм іх вмєстє», «ні обіцянок, ні пробачень», «здай корупціонера – отримай 10%», «все буде Зе!шибісь», то він безнадійний пацієнт лора.

Деталізуємо горні надії лохів тому, що останній вибрик одного з вождів «соціальної революції» навіяв гіркі спогади про долю країни, котрою свого часу вирішив порулювати матрос Железняк.

Мережу заціпило від повідомлення про розгульне весілля нувориша від Феміди, наглядача за Мінюстом Довбенка у французькому Сан-Тропе 23-25 серпня за участю глави Офісу президента Андрія Богдана. «Дикі танці» останнього на тлі модельних дівчачих організмів, палахкотіння файєрів, неміряної кількости пляшок із Кристалом, національного прапора і… гімну України стали ще тим випробуванням для патріотів з серцево-судинною патологією. Ми ще допивали заспокійливе, коли відповідь заплічного (у сенсі плеча Зе) вождя перемін на критичні зауваги щодо не вельми шляхетної поведінки де-юре другої/де-факто першої особи у державі взагалі поставила усі фейсбуки з ґуґлами на вуха.

«Парахоботіки узбагойтесь))) У вільний від роботи час, куда хочу туди іду, - Хочу на весілля в Сан Тропе Хочу на фронт в Пески))) Принципово – не красти (но вам цього не понять)».

Це що – наслідок важкого похмілля чи невдалої посадки чартера? Чи нам нарешті явилося нутро хама у всій своїй українофобській красі? Посадовець рангу Малюти Скуратова при Івані Грозному чи сірого кардинала Суслова при Брежнєві не набачає різниці між роздухаристим весіллям вискочки і державним святом – Днем незалежності! Який «вільний від роботи час» 23-24 серпня в Україні для керівника Офісу президента?! А оце зверхньо-презирливе до мільйонів українців: «парахоботіки»? І не про образу йдеться – діюча влада дозволяє собі офіційно через свій єдино визнаний канал комунікації плювати на незгодну з нею дещицю, якою б вона не була, але таки ж того ж народу!

Авжеж, Зе! з командою здійснюють справді «унікальну соціальну революцію».

Вадим Демиденко