•  

Самокат у якості швидкісного кар'єрного ліфта

550

Краєчком зайнятого побутовими хатніми клопотами вуха почули телевізійне відлуння оргазматичного піднесення якоїсь служки народу від вже здійсненого її обранцем на зовнішньополітичних теренах – виск був настільки утішно високим, що грішним ділом спало на думку нарешті реалізоване Христом друге пришестя.

Хайп всуціль зафарбованих у зелене фанатів блазня з приводу, зокрема, і його «епохальних проривів» на міжнародних дипломатичних майданчиках базується на популістських меседжах, «впарених» суспільству ще під час передвиборних стадіонних діалогів, здавання аналізів і блатняка на білбордах. На які б переконливі докази не посилалися тверезіші аналітики, засліплений миготінням спиць у коліщатах голобородькового велика плебс поступово виходить на визнання особливої ролі Зеленського у поваленні монголо-татарського ярма, відкритті Америки і шпульки до швейної машинки.

З приводу «перемог» Зе! у приймальнях Парижа, Брюсселя, Берліна поміж слуг вже ходять легенди. Тільки от Макрон з Трампом один поперед одного кличуть путіна до G8, Меркель готова продовжувати Північний потік-2 до африканського Голкового мису, РФ знову у ПАРЄ, а санкції на оскаженілу сусідку тримаються хіба що на чесному слові та інерції. Нетаньягу взагалі під шумок заманює Зеленського до фантомного Єрусалима і, хто знає, чи не пообрізають там нашому недосвідченому пілігриму усе, що можна, з рояльним маніпулятором включно?

Пропонуємо посполитим заздалегідь приготуватися до вознесіння Зе! у разі довгоочікуваного повернення наших хлопців, підступно захоплених і незаконно ув'язнених кремлівською міллю. Спробуйте лише натякнути, що ніякої заслуги нашого приЗе! у обміні полоненими немає, і дискусія із зеленими вірянами точно не обмежиться моральними збитками. Але ж яким самовпевненим пентюхом треба бути, щоб лишень припустити можливість переграти путіна у тих іграх, в яких він поїв усіх кадебістських собак?! Наш юний комедіант того підтоптаного дзержинця хіба що насмішити зможе.

Обмін полоненими – винятково путінська фішка, яка слугує розмінною монетою у невідомих нікому, крім самого вождя стерхів і приозерної зграї, планах переділу світу. Те, що обмін йому заманулося здійснити у непевні для України часи всенародного зеленого засліплення, звісно, має якесь пояснення. Одведи й одступи дізнатися, що нашому приЗе! заради задоволення своїх клоунських амбіцій довелося віддати свідка Цемаха, котрому ціни немає у контексті Гааги по МН-17, подати дніпровську воду в окупований Крим, а бойовика Захарченка посмертно обрати депутатом Верховної Ради України.

Оці ігри гравців з незрівнянно різною кваліфікацією у дипломатію без стрілянини можуть завершитися входженням України до складу РФ під назвою «Зелений Клин. Нова версія» у якості південно-західного федерального округу.

На хлопців очікуємо з нетерпінням.

P.S. Вже востаннє переглянули текст перед подачею на сайт, коли підписка НВ подарувала карколомну новину: новоспечений нічний прем'єр Гончарук катався… коридорами Кабміну на самокаті. Ні, таки немає зупину зеленому популізму! Хоча… Ще ефектніше було б до рота прем'єру встромити порожню гумову трубку, через яку п'є що-небудь або яку смокче немовля (© Вікіпедія).

Тому пояснень приставанню Пристайка на пропозицію Зе увійти до його потішної Ко у нас немає. Адже Вадиму Володимировичу тепер доведеться гасати коридорами ООН на триколісному – знай наших…

Вадим Демиденко