•  

Сивохо вже жжот

550

Притомним українцям, котрі без надмірної екзальтації сприймають зелений колір, у спробі Великого Зеленого поширити своє зелене світосприйняття ще й на реінтеграцію Донбасу призначенням кмітливого, веселого і винахідливого антимайданівця С.А. Сивохо радником секретаря РНБО не важко було помітити ознаки все тієї ж капітулянтської безпартійної (яка «Слуга Народу» у дідька партія?!) лінії скоморохів при владі.

Удатний на вигадку комік з тлустими планами (no racism, панове, тут і далі йтиметься винятково про грандіозні розміри фантазій реінтегратора), гаразд не відпочивши і не витрусивши пилюгу прифронтових доріг з бронежилета, струсонув мережі ексклюзивним баченням вмісту пенсійного кейсу для ОРДЛО.

Цитуємо сторінку чергового пилипоконопельного радника в Facebook після його виїзду у складі Комітету з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій до зони відповідальності: «Сьогодні гарненько дісталося МінТОТу і Мінсоцполітики. Було багато питань. Насамперед ‒ це виплата пенсій. Досить знущань! Пенсіонери не повинні стояти в чергах на блокпостах раз в два місяці, щоб забрати свої гроші».

«Винахідливому» новопризначенцю хтось пояснював елементарні речі? З ним же, певно, були якісь співбесіди, хтось вивчав його резюме з натяками на ентузіазм  і рішучий нордичний характер, розмовляли про предмет його компетенції, законодавчу базу повноважень. Що, Зе перед підписанням наказу про призначення радником Радбезу абсолютно випадкової для управління кризовими ситуаціями людини не цікавився її позицією?! Чи професійні блазні обмежилися дружнім рукостисканням, мовляв, якщо міг, показавши пальця (чи – що?), довести елітну публіку до коліків у кишково-шлунковому тракті, невже не зможеш облагоденствувати «наших» підстаркуватих донбасят, які снять і бачать себе патріотами? Чи очевидно ворожий ура-патріотизм тепер не варто помічати?

Кмітливий ви наш Сивохо, фейсбучна патетика про особливу гуманітарну місію непридатного до неї коміка – це одне, а технічне забезпечення доставки грубого кешу на окуповану ворогом територію – інше. Чи веселун начитався спогадів партизанських командирів Сабурова з Медвєдєвим про вогнища на лісових аеродромах і тепер теж не бачить проблем з пенсіями для колаборантів на Донбасі?

Якщо Зе наразі більше заскочений засвоєнням східних ритуалів інтронізації імператорів і йому не до українського законодавства, то нехай би хтось із обізнаних чиновників пояснив оцьому надміру жвавому і щирому пособнику сепаратистів принципи солідарної пенсійної системи – перед отриманням треба щось вносити. Люди пропонують раднику Сивохо освоїти ще одну, вже не смішну, професію – інкасатора.

Не це обурює і тривожить – що з кон'юнктурників візьмеш? Якщо Сивохо радником призначив Зе, значить Зе саме отаким макаром буде розрулювати ворожий Україні Донбас. Вони точно дорозрулюються. До «повного штайнмаєра».

Вадим Демиденко