•  

Трубі таки труба

330

Щось глибоко внутрішнє, яке спить і бачить фіаско і Зе, і Ко, мало б зловтішно позбиткуватися над черговим недолугим відеозверненням вождя до свого позеленілого народу. Не смішно.

Наш самозакоханий Голобородько сьогодні зранку ошелешив ще сонну, поствихідну і розслаблену країну наступним: «Ми ніколи не подолаємо корупції, якщо ви будете закривати на неї очі. Вимагають хабаря? Пропонують «відкат»? Будь ласка, не мовчіть! Звертайтеся на гарячу лінію НАБУ ‒ 0800503 200. Кожен з вас може почати міняти країну вже сьогодні!».

https://www.5.ua/polityka/zelenskyi-zaklykav-hromadian-dzvonyty-v-nabu-i-povidomliaty-pro-fakty-koruptsii-video-199706.html

Нарід в обсязі вже мало не абсолютної більшості видресируваний нести до ніг господаря все, що має незелений колір, сьогодні отримав команду «апорт!» (принеси - фр.) на корупціонерів.

Оскільки електоральні маси, афільовані з неграмотним вождем, понесуть до ніг Зе все, що впаде до їхнього часто-густо нетверезого ока, прогнозуємо колапс структури НАБУ – Національного антикорупційного бюро, на яке покладалося державної ваги завдання попередження, виявлення і розкриття корупційних злочинів винятково у найвищих ешелонах влади. Але віднині прерогативою НАБУ стануть доноси на неголених водіїв маршруток, недодану здачу у супермаркеті за два буряки на борщ, двічі помічену з шоколадним батончиком «Рошен» вчительку, сусіду з вірогідно набитою кешем валізою. Елітні корупціонери отримали неочікуваний перепочинок.

Дві зауваги. Перша – щодо випадковості Зеленського на посту очільника держави. Хто може гарантувати, що «фантомні жалі» недавнього блазня-професіонала по екстатичному тремтінню над роялем не змусять нашого дивака викинути щось на кшталт сьогоднішнього в Овальному кабінеті White House? І, уявіть, неправильно поінформований про старого і малого Байденів Трамп звільнить кращого свого друзяку Вована від санкцій, визнає легітимними вибори в ОРДЛО ще до їх проведення і навідріз відмовиться патронувати нормандську четвірку!

По-друге, відпадає необхідність в існуванні ДБР Труби. Пану Роману тепер точно – труба. Мало того, що не дають спокійно викорінювати все зле і недостатньо зелене версії з дротами «прослушки», виявленими пильним антикорупціонером у власному кабінеті, так зник і власне предмет діяльності.

Вадим Демиденко