•  

Турчинов розповів, коли Україна буде готова до ЄС

340
Турчинов розповів, коли Україна буде готова до ЄС

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов упевнений, що протягом п’яти років Україна зможе провести всі реформи, які необхідні для вступу в Європейський Союз.

Про це він розповів в інтерв’ю балтійському інформагентству BNS.

Спікер Верховної Ради заявив, що українська влада розуміє неможливість реалізувати за один день усі реформи. Влада країни ставить перед собою п’ятирічний план євроінтеграції.

Турчинов пояснив, що вступ України до НАТО та ЄС захистить Україну від агресивної політики Росії.

Спікер підкреслив, що одне із основних завдань Російської Федерації – не допустити вступу України до Євросоюзу. Путін намагався домогтися свого за допомогою Януковича. Однак Україна довела, що здатна реалізувати свій європейський вибір.

Нагадаємо, 27 лютого 2014 року прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що влада підтримуватиме курс на євроінтеграцію (підписання Угоди про асоціацію з ЄС та запровадження безвізового режиму для громадян України).

Як відомо, 27 червня Україна і Європейський Союз завершили підписання Угоди про асоціацію у повному обсязі, зокрема її економічної частини включно зі створенням зони вільної торгівлі.

У той же час в Міністерстві закордонних справ заявили, що жителям України найближчим часом не варто очікувати введення безвізового режиму з країнами-членами Європейського Союзу.