•  

У путах «червоних ліній»

330
У путах «червоних ліній»

З хвилини на хвилину очікуємо на черговий викид твіттеру з номером відеоклоунади, бо не прореагувати президентові на недільні події було б верхом зневаги слуги до тих, кому він слізно зобов'язувався служити.

Згадаймо, панове, у закликів «Зелю геть!», які пролунали вчора на Банковій, були точнісінько такі ж лексичні попередники стосовно «слуги» з проффесорською освітою. І тоді, у грудні 2013, єнакіївські слуги розвішували цінники на акціях протесту проти здачі Януковичем європейського вибору. Пані Люся Янукович, дай, боже, здоров'я тій випадковій і, зрештою, нещасній жіночці, тоді рушійну силу Майдану побачила у наколотих апельсинах. Сірий тіун Зе – Андрій Богдан – не заморочується фруктовим бартером, цей чітко окреслив вартість участі киян у акції «Ні – капітуляції» у грошовому виразі: за його підрахунками, за одну годину стояння на Майдані незелений громадянин отримував буцімто 100 гривень, за розмахування власноруч виготовленим плакатом – плюс 10 гривень. Тут би тіунам і згадати, чим закінчилася попередня калькуляція.

До Зе. Настають часи, які вимагатимуть від коміка побачити різницю між самозакоханими вихилясами перед плебсом на сцені Палацу «Україна» (шановна пані Н.Г., Ви ж бачите – автор реагує на Вашу заувагу і утримується від термінологічного вжитку аналога латинського dildo стосовно способу спілкування рояліста приЗе з народними масами) і обов'язковістю комунікації, зокрема, і з незгодними. Одна справа, на стадіоні, у ражі виборчих перегонів кидати у вічі розгубленому перед неочікуваними перипетіями попереднику хамовиті заготовки, інша – вийти до людей і пояснити хоч би що-небудь з штайнмаєрських перспектив для України.

Слабо, Зе? Чи має рацію Яніна Соколова з її характеристиками?

P.S. Шановна пані Н.Г., дивіться, ми знову обмежуємося натяком на синонімічні ряди периферійної мови, оминаючи убивчо точне – с….н. 

Вадим Демиденко