•  

«Україна» ‒ пишемо, «Квартал» ‒ в умі

550

Скільком поколінням українців гикнеться при згадці про Зе і його слуг? Хаотичне експериментаторство КоЗе і її непутьового вождя Зе з усім, що ворушиться, страхає притомних невідворотністю соціально-політичного апокаліпсису.

Вправляємося з лексикою? Так, є гріх, визнаємо. Але ж, хіба немає підстав для остраху? Вплинути на йолопів не можемо, бо люмпен запрограмований на продукування «шариківщини» у режимі рощини (закваска для випікання житнього хліба за часів дріжджового дефіциту – авторський ретроспогад) і наступний понеділок подарує нам нову країну. Слуги з розумками на рівні планктону і амбіціями Трампа вже пообіцяли переорати українське законодавче поле до цурки. І як же й густо та нахраписто зазеленіли перші паростки чортополоху...

Підозри щодо випадковості перебування Зе на найвищому державному посту нас гнітили задовго до одкровень нинішнього, ще більш випадкового першого помічника глави держави Сергія Шефіра. Грішили ми на блазня і його компанію не даремно: в інтерв'ю Лівому Берегу продюсер і сценарист до самої кості оголив будівничу душу, яка занудьгувала за чиновним столом вже на другому місяці державного творення. Чи вже й так потомилися нові обличчя, що голови їхні у труси попадали?

Сергій Нахманович Шефір: «Квартал» – справа нашого життя, від якого ми тимчасово відійшли, щоб зробити щось важливе для країни. Те, чим ми займаємося зараз, не є улюбленою справою, хоча ми і підходимо до цього з усією відповідальністю ... Ми хочемо робити велике кіно. Взагалі наша мрія ‒ це «Оскар».

Джерело:https://lb.ua/news/2019/07/18/432438

Люди, ви уважно прочитали оце вимислення своєї української місії одним із стовпів зеленої команди? Ви уявляєте, якої біди накоять оці оскарозалежні кіношники навіть за свою урізану каденцію?! Урізану, адже реалізація заяв на кшталт шефірової, сподіваємося, суттєво скоротить зелену п'ятирічку. Вони прийшли зробити «велике кіно»! Що ж може нарадити оцей державний діяч президентові?! Коли він спить і видить себе на головній кіношній доріжці з Рамі Малеком одесную, Олівією Колман ошую. Яка Україна?! Ондечки жаданий позолочений чоловічок маячить – мрія усього життя.

А що й Сам Вовка-Наполеончик тими ж снами заскочений, свідчить його черговий ляп на обставленій у кращих квартальних традиціях «передачі ще однієї корупційної схеми у сфері оборонної промисловості» до правоохоронних органів: «Ви чули гучну історію з корупцією у державному концерті, еее, концертному, еее «Укроборонпром»… ‒ важко відзаїкався приЗедент за Фрейдом.

«…Він сценарист, організатор, паровозик, що рухає вагончики… я впевнений, що він зможе залишитися продюсером і створювати велике хороше кіно», ‒ уточнив життєве кредо актора Сергій Нахманович, віднедавна поіменований Вікіпедією «державним діячем».

Вадим Демиденко