•  

Українські ЗМІ повідомляють про можливий палацовий переворот в Росії

550
Українські ЗМІ повідомляють про можливий палацовий переворот в Росії

Вся повнота влади в Російській Федерації на цю годину належить голові уряду Російської Федерації Дмитру Медведєву (Давиду Менделю). Про таку новини повідомляє «Преса України» з посиланням на відомого блогера Віталій Кіма. Віталій Кім на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив, що має деяку інсайдерську інформацію про нинішній стан справ у Кремлі.

«Друзі з Москви повідомили: починаючи з 11 березня, приблизно з 14.40 хвилин і до теперішнього часу, основні функції управління РФ здійснюються Медведєвим, в т. ч. управління ЗС РФ. Помічено посилене стягання членовозів у супроводі ДАІ та охорони до Кремля і Будинку уряду РФ, а над самим Кремлем і Москвою, відзначена небувала активність польоту вертольотів », - повідомляє блогер.

«Вчора, були також помічені кілька випадків приземлення вертольотів на територію Лікарні управління справами Президента. Останнє може бути і чистою випадковістю, оскільки у цієї лікарні досить велика солідна клієнтура. Але це лише підтверджує той факт, що в Москві щось сталося! Чекаємо новин! "- завершив блогер Віталій Кім.

Тим часом московський політолог Бєлковський, виходячи з припущення, що Путін ще живий і що його поки не вбили, як, наприклад, хворого Сталіна, вказує, що лікуватися йому ніде, майор сам себе загнав у такий стан, коли лікуватися на Заході він уже не зможе, а рівень вітчизняної медицини є занадто низьким.

Бєлковський вважає, що лікуватися на Захід Путін вже ніколи не поїде, бо боятиметься смерті на операційному столі від рук своїх ворогів.

«Стан здоров'я Володимира Володимировича Путіна є предметом спекуляцій вже багато років. Шукають у нього рак або інші смертельні захворювання. На мій погляд, ні підтвердити, ні спростувати ці версії неможливо. Ще й тому, що оголосивши війну Заходу, Путін відрізав себе від західної медицини. А всякий елітний пацієнт в сучасній Росії прекрасно знає, що лікуватися в Росії не треба. Лікування в Росії - це для лохів, для народонаселення. Правильно лікують на Заході.

Путін не може собі цього дозволити, бо він боїться, що під час операції де-небудь у Німеччині його заріжуть. У Уго Чавеса була Куба в якості медичної бази. А у Путіна такої Куби немає. Це є для нього великою проблемою », - говорить Бєлковський».

Відділ Моніторингу