•  

Видно, що жак – такий на нім знак

330

Видно, що жак – такий на нім знак

Казна що діється побіля Зе. Людині, котра звикла до якоїсь тяглости, упорядкованості, зрештою, з останніх сил вірить у причинно-наслідкові зв'язки у структурі Всесвіту, таке – хоч міняй громадянство. У цих зелених сім п'ятниць не на тижні – щодень!

Леонід Данилович Кучма, наш номер другий на пенсії, і наразі – очільник української переговорної групи у Мінську, несподівано ошелешив одкровеннями, які якщо й не перевертають з ніг на голову усю зовнішньополітичну стратегію країни, то, принаймні, роблять усіх нас поголовно потенційними адептами апостола Хоми невірного.

Першими, хто не втримав нижніх щелеп у робочому стані, були кращі студенти Чернігівського національного технологічного університету. Тамтешні з усіх боків хорошисти після отримання стипендій Благодійного фонду «Україна» зі щедрих рук екс-президента пана Кучми від нього ж почули і межуюче з блюзнірським спростування впевненого курсу діючого президента на реалізацію головної мрії життя коміка про світлину учотирьох.

Предмет дипломатичних прагнень Зе уявляється як багатопіксельне селфі в інстаграмі, де зліва направо по ранжиру стоять нормандські єврометри Макрон з Меркель, сидять – Зе з Недопалком. Варіант історичного знімка із протокольно сидячою дамою має вади, оскільки жоден фотомайстер, навіть з-поміж слуг народу, де ними – греблю гати, не поставить поряд з Макроном когось з решти нормандських мужчин. Хіба що посадити хлопців на коней – адже кінний портрет Бонапарта ні величчю, ні чим іншим не поступається Мідному вершнику. І не треба підозр – ази композиції у фотомистецтві.

Отакі виникають алюзійні асоціації, і за них перепрошуємо, але перетворювати зовнішню політику держави у нав'язливе бажання зселфитися?! Адже потребу у зустрічі з ветеранами нормандського формату відчуває лише наш шоумен! Носиться з нею, як з писаною торбою, за повної відсутності державного інтересу, переслідуючи винятково амбітні цілі, переймаючись лише власною фотогенічністю ! Того ж ґатунку, що й сподівання втесатися до родинного кола японського імператора, одягнувши на себе жовте.

Ось від чого щелепи поодвисали і у нас: «Формула Штайнмаєра до миру на Донбасі не призведе, бо це не формула миру». То Фрейдові би почувся Заратустра, ми ж не ймемо віри – це сказав Леонід Данилович Кучма! Той самий, хто ще влітку рвав на собі вишиванку, не допускаючи навіть думки про можливість денонсації безальтернативної формули Штайнмаєра-путіна! Сьогодні ексу розвиднілось і він услід за десятками тисяч учасників акції «Ні – капітуляції!» почав вважати виконання злощасної німецької формули кремлівського походження «здачею нас з потрохами, так би мовити».

Треба вітати прозріння Леоніда Даниловича – а він тепер признається й у відразі до конфедеративного устрою як такого, й правильно вирахував ціну бандитського погрому, вчиненого бурятськими механізаторами на Донбасі (100 млрд €), й вибори без відновлення українського контролю над кордоном називає абсурдом. Ще на одного порохобота в Україні побільшало.

Залишається дотумкати,

-коли випускник Луганської державної академії культури і мистецтв, ведучий Ліги сміху Євген Вікторович Кошовий (більше відомий у 73-відсоткових колах як Лисий) змінить Л.Д. Кучму на посаді Голови контактної групи по урегулюванню конфлікту на Донбасі, бо Романа Безсмертного Зе обнулив за набагато менший гріх?

-чи заявлена Леонідом Даниловичем крамола є самодіяльністю доведеного до когнітивного дисонансу чоловіка з яким-не-яким реноме, а чи фе на адресу Штайнмаєра виявиться черговим фейковим тестом, на що Зе і його слуги такі неперевершені мастаки?

-чи слід вважати відвертість екса v 2.0 відспівуванням самої ідеї нормандської зустрічі?

Низка цугцвангів, які замаячили перед нашим позначеним зеленим жаком, змушують потумкати і над лише на перший погляд недоречним запитанням –чи, як скоро і як довго побуде президентом Дмитро Олександрович Разумков згідно зі статтею 112 Конституції України?

Навіть доморощені електрики знають, якими небезпечними є «жучки» на запобіжниках. Смикання Зе, його команди непрофесіоналів і спонсора Ко викликають підозри щодо товстелезних «жучків» найперше на запобіжниках моральних. Іскрить від «формули», «відведення від лінії зіткнення», «радника Сивохо», «походу Арахамії на поліграф», «хору імені Верьовки», «Привата»… Може ляснути неподєцкі.

Вадим Демиденко