•  

​Відтепер росіяни мусять готувати закордонні паспорти, якщо бажають потрапити до України

110
​Відтепер росіяни мусять готувати закордонні паспорти, якщо бажають потрапити до України


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову Кабміну, за якою запроваджуються «європейські правила перетину державного кордону, в тому числі громадянами Російської Федерації».

Сьогодні, 3 лютого, прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком була підписана постанова Кабміну, згідно якою запроваджуються «європейські правила перетину державного кордону, в тому числі громадянами Російської Федерації».

«Ми вилучаємо внутрішній паспорт і свідоцтво про народження як підставу для перетину українського державного кордону», – повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

При цьому, як відзначили у прес-службі уряду, положення щодо решти зазначених у двосторонній Угоді документів громадян РФ для в'їзду на територію України, наприклад, дипломатичний та службовий паспорт, залишаються чинними.

Як наголосив голова українського уряду, президент Росії «просив перейти на перетин державного кордону виключно за закордонними паспортами».

«Що ж, ми його прохання почули. Тепер необхідно, щоб російські громадяни, як і просив Володимир Путін, користувалися виключно закордонними паспортами», – відзначив він.