•  

Андрій Стемпіцький: Я не можу називати Зеленського президентом і головнокомандувачем

1210
Андрій Стемпіцький: Я не можу називати Зеленського президентом і головнокомандувачем

Декілька слів про «Формулу Штайнмаєра», довкола якої багато розмов, публікацій та публічних акцій.

Насамперед, хочу наголосити – цей план узгоджений не Україною, а окремими особами, які дозволили собі торгувати нашою територіальною цілісністю. Кучма, який повинен проводити свою старість у в’язниці, щось там вирішує та підписує. Зеленський, якому більшість довірила долю України, заспокоює всіх, що все добре і зради нема…

Жменька випадкових людей вирішила, що може розпоряджатися нашою державою, територією, землею, людьми, історією. Вважають, що можуть протиставити себе честі та гідності українців, які шостий рік воюють з російським окупантом.

Невже ви, «нова, амбітна, молода команда» вважаєте, що вам дадуть можливість торгувати Україною? Інстинкт самозбереження у вас відсутній. Це вже факт. Читайте кримінальний кодекс, там пише про вас: Стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України; Стаття 110-2. Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України; Стаття 111. Державна зрада; Стаття 114-1. Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.

Це не повний перелік. Ваша «весела» компанія йде на домовленості з терористами та виконує їхні вимоги. Влада дає ЗЛОЧИННІ накази про відведення військ на СВОЇЙ території.

Зеленський, ти гнешся під тиском Заходу і Москви, тобі не вистачає сил відстоювати НАЦІОНАЛЬНІ інтереси. Я не можу після цього називати тебе Президентом і Головнокомандувачем. Ти порушуєш присягу і не є Гарантом Конституції. Впевнений, що командири та бійці Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» теж так вважають та не виконають жодного злочинного наказу про відведення та здачу українських територій. Ми будемо боротися з окупантами та терористами по всій Україні всіма доступними методами, не дивлячись на ваші розведення, обміни та амністії.

За нами правда та кров полеглих! За вами брехня, холуйство та страх. Ви – тимчасові персонажі у віковічній історії України. Наш Корпус кров’ю вписав назавжди своє ім’я на сторінках Історії.

Ми будемо протистояти на вулицях наших міст проросійському реваншу.

Ми будемо переконувати побратимів-військових не виконувати злочинні накази.

Ми будемо захищати територіальну цілісність України та поборювати сепаратизм, як донецький, так і галицький, закарпатський чи будь-який інший.

В кожній області ми спільно з однодумцями не дамо спокою зрадникам, співучасникам терористів та співчуваючим сепаратистам.

Ми будемо виступати проти політичного піару політиканів на святих для кожного українця речах.

Ми будемо виступати проти миру будь-якою ціною. Ми за мир шляхом тотальної Української Перемоги!

На скільки нам вистачить сил, ми будемо протидіяти. До останнього бійця, до останнього подиху.

Я впевнений, невелика, але дієва, рішуча, безкомпромісна частина українського суспільства здатна змінити хід історії та зламати плани агресивної Росії та беззубої імпотентної Європи.

І на останок, ганьба тим, хто перед смертельною небезпекою розводить чвари та взаємопоборювання. Досить внутрішніх чвар! Ви виглядаєте смішно в очах українського суспільства.

Час поставити на місце безвольних, лякливих, слабких та довірливих владоможців. Майбутнє за сильними, принциповими та сміливими!

Джерело