•  

Блог Івана Правдоруба: У Полтаві тривають зйомки знаменитого кінофільму «Пригоди Шурика» - Мамая шукають і ніхто не може знайти

520
Блог Івана Правдоруба: У Полтаві тривають зйомки знаменитого кінофільму «Пригоди Шурика» - Мамая шукають і ніхто не може знайти

На відміну від відомого фільму Леоніда Гайдая, в новому рімейку викрадають самого головного героя. Його шукають прокуратура, міліція, журналісти. Роль головного героя грає талановитий актор Олександр Мамай.

Уже сьоме засідання у справі міського голови знову перенесли через те, що головний фігурант справи на судове засідання не з’явився. Судове засідання перетворюється в захоплюючу кінокомедію. Адже точно встановити, де знаходиться Олександр Мамай, ніхто не може . На робочому місці його немає.

- Можливо, він дивиться з вікна як під воротами тупцюють громадські активісти і представники правоохоронних органів і просто сміється, - висловив припущення хтось з присутніх на судовому засіданні?

З кожним засіданням суду справа обростає новими і новими фактами. Якщо спочатку розслідували справу про незаконне виділення земельної ділянки, то вже з’явилися й нові пункти.

На судовому засіданні зустрів полтавця Георгія Репетила. Ця непересічна людина відома багатьом полтавцям. Інвалід, він на своєму візку об’їздив всю Україну. Репетило один з найвідоміших в Полтаві паралімпійців. Цього разу в Октябрьський суд чоловік приїхав, щоб поскаржитися. Говорить, боїться виходити з дому, бо можуть… вигнати з квартири. До речі, це комуналка, одна з небагатьох комунальних квартир, які залишилися в Полтаві. Каже, що йому погрожують, бо був серед учасників акції протесту в міськвиконкомі. За його словами, всіх, хто був під стінами полтавської мерії «взяли на замітку», всіх сфотографували і записали. Фактично, проти учасників акції в міській раді почалися репресії.

Захисник Олександра Мамая, взяв на озброєння стару тактику: «Кращий захист – це напад». На його думку, «суддя діє упереджено і порушує мої права як захисника». На що суддя відповіла тим же: «Ви будете притягнуті до відповідальності за неповагу до суду». Але це лише словесна еквілібристика, бо суд не зрушить з місця до того часу, поки в судовому засіданні не з’явиться головний фігурант - полтавський міський голова, який за словами захисника «знаходиться у відпустці». Такі от справи.