•  

​Коло історії. Українці знову наступають на ті ж самі граблі, що і століття тому

10450
​Коло історії. Українці знову наступають на ті ж самі граблі, що і століття тому

Ситуація яка склалась на початку минулого століття дуже сильно нагадує сьогодення, чого варте лише питання національності осіб, що посіли владні крісла.

100 років тому: Ленін (Бланк), Троцький (Бронштейн), Свердлов (Янкель), Зінов'єв (Апфельбаум), Каменєв (Розенфельд), Володарський (Гольдштейн), Стєклов (Нахамкес), Мартов (Цедербаум), Гусєв (Драбкін), Суханов (Гиммер), Лагецкій (крохмаль), Богданов (Зільберштейн), Горев (Гольдман), Урицький (Радомисльський), Володарський (Коган), Камков (Катц), Ганецький (Фюрстенберг), Дан (Гуревич), мєшковських (Гольдберг), Парвус (Гельфанд), Розанов (Гольденбах), Мартинов (Зінбар), Чорноморський (Черномордіч), П'ятницький (Левін), Абрамович (Рейн), Звездич (Фронштейн), Радек (Собельсон), Литвинов (Фінкельштейн), Маклаковскій (Розенблюм), Лапінський (Левінсон), Бобров (Натансон), Глазунов (Шульце), Лебедєва (ЛІМС), Іоффе, Камінський (Гофман), Ізгоїв (Гольдман), Владимиров (Фельдман), Ларін (Лур'є) і так далі, і так далі - в основному заможні євреї-емігранти, що приїхали з-за кордону. До середини 1920 з 22 членів Ради народних комісарів 17 осіб були євреями. У Військовому Комісаріаті було 43 члени, з них євреїв - 33; в Комісаріаті Закордонних справ - 16 членів, євреїв - 13; в Комісаріаті фінансів - 30 членів, євреїв - 24; в Комісаріаті освіти - 53 члени, євреїв - 42; в Комісаріаті юстиції - 21 член, євреїв - 20; в Комісаріаті соціального просвіти - 6 членів, євреїв - 6; в Комісаріаті праці - 8 членів, євреїв - 7. Редактори 12 центральних газет - всі без винятку євреї. З 40 видних журналістів - всі євреї. Обласні комісари: всього - 23, євреїв - 21.

Сьогодення: бабусю Кличків звали Тамара Юхимівна Етінзон. Дідусь Юлі Тимошенко - Абрам Кельманович Капітельман. Бабуся керівника «Свободи» Тягнибока - Фротман. Мати Яценюка - Марія Григорівна (у дівоцтві Бакай), належить до старовинного юдейський роду, висхідному до найавторитетнішого тлумачу Талмуда, Равіна Бакаі. Олігарх Порошенко при народженні був Вальцманом. Луценко має ізраїльський паспорт. Колишній одеський мер, права рука Кличків, - Едуард Йосипович Гурвіц і я певен, що цей список можна продовжувати до безкінечності.

Що це випадковість чи вже закономірність для неньки-України? Невже про це мріяли Кобзар, Чорновіл, щоб жиди, які навіть цураються свого єврейського походження і змінюють прізвище, гнали 40 мільйонів українців на забій під «реформи» і тарифи, розповідаючи казки про щасливе «завтра», коли всі ми будемо жити «по-новому»? 

Корупційний стрижень, який вони побудували за час свого правління в Україні – це кістяк їхньої влади. Люді просто цього не розуміють і вважають це буденним або «як у всіх».

Їм слух пестить проголошення реформ, але що собою являють сьогоднішні «реформи»? Це ускладнення процесу. Тут не тільки дозвільна система МВС і порядок придбання зброї. Тут влада чиновника. Позбав їх цих функцій і чиновник стане не судьбоносцем, як сьогодні, а просто клерком, що оформляє документи.

Оформляючи, у нього є вичерпний перелік коли він може обґрунтовано відмовити. А якщо немає такого переліку, то він винаходить причини, згідно яких він міг би відмовити, затягнути процес, терміни ... Він у винахідництві не одинак. Тут і медкомісія. Спеціальна, така, що якщо ви на обліку в психдиспансері не перебуваєте, то його (чиновника) це не задовольняє. Тут і кров треба здати, а якщо ви у нарколога не перебуваєте на обліку, то це ще не значить, що ви потенційно не наркоман, не алкоголік ... А отже й отримати зброю вам не вдасться. Адже зброя сама не стріляє. І легальна зброя в кримінальному світі майже не зустрічається. І все частіше, з легальної зброї лише кінчають життя самогубством. У зв'язку з чим, злодії не ставлять собі питання ким стати, щоб отримати вогнепальну зброю, а звичайним людям доводиться ставати журналістами, громадськими чи агентурними міліціянтами, агентами СБУ. Жидівський розум придумав велику кількість лазівок, якими простий люд може скористатися, але всі ці виверти супроводжуються незчисленним здирництвом і певним гнітючим процесом винагородження чинуш, що причетні до процесу.

Якщо пригадати історію, то ми дізнаємось, що перше, що зробили тодішня влада після жовтневого перевороту, це ввели заборону на володіння вогнепальною зброєю для приватних осіб і організацій. А сьогодні ми можемо спостерігати на продовження процесу, який започаткували прадіди сьогоднішньої влади.

А взагалі не зазіхайте на корупційний стрижень влади. Адже, хто піде у владу якщо у нього відберуть право принижувати й брати, брати, брати?