•  

Матковський порушує закон. Звернення до Президента

110
Матковський порушує закон. Звернення до Президента

Сьогодні на сторінці «Останнього Бастіону» вийшла стаття: «Чому Андрій Матковський порушує закон?»

http://bastion.tv/news/chomu-andrij-matkovskij-porushuye-zakon/

Ми не зупиняємося однією статтею та надсилаємо запит до Адміністрації Президента та особисто Петрові Порошенку як гаранту Конституції України, також до Юрія Луценка як радника Президента:

ГО «Останній Бастіон» неодноразово писав про так званий «полтавський злочинний синдикат» в особі головного прокурора області Яна Стрелюка, начальника УМВС у Полтавській області Олега Беха, губернатора Полтавської ОДА Валерія Головка та претендента на крісло міського очільника на майбутніх виборах – колишнього мера Полтави Андрія Матковського.

Те, про що раніше писав лише «Останній Бастіон» і за що тепер на лідера та головного редактора видання Геннадія Сікалова намагаються ув’язнити члени «злочинного синдикату», тепер відкрито пише безліч інших ЗМІ, зокрема «Прокурорська правда»:

http://prokurorska-pravda.today/news/na-poltavschine-vyisokopostavlennyie-militsioneryi-i-prokuroryi-soorudili-glinyanuyu-kryishu-kak-tretij-god-prodolzhaetsya-dobyicha-i-prodazha-v-promyishlennyih-masshtabah-vorovannyih-poleznyih-iskopaemyih/

Масштаби злочинів та корупційних схем Стрелюка, Головка, Беха та Матковського сколихнули не тільки Полтавщину, а й усю країну.

Просимо звернути увагу Президента Петра Порошенка та його команду на провладних корупціонерів, які, згуртувавшись, намагаються встановити свою владу над Полтавою та областю.

Для цього кандидат на посаду міського голови Матковський, об’єднавши зусилля зі Стрелюком і Бехом, почали політичні переслідування над громадським діячем, головним редактором «Останнього Бастіону» та одним із прямих претендентів на посаду очільника міста:

http://bastion.tv/problems/shakali-v-pogonah-znishuyut-inteligentiv/

Чому саме «Останній Бастіон» та Геннадій Сікалов стали на заваді провладному синдикату корупціонерів? Бо саме на шпальтах «Бастіону» виходять матеріали про розкрадання Стрелюком, Головком і Бехом глини в Хорольському районі:

http://bastion.tv/news/poltavski-beh-i-strelyuk-kradut-korisni-kopalini-derzhavni-zbitki-sotni-miljoniv-griven/

Про політичні переслідування Матковським і Стрелюком головного редактора «Останнього Бастіону» Геннадія Сікалова:

http://bastion.tv/problems/prokuror-strelyuk-u-vidchayi-gotovij-zlamati-lyudinu/

Про крадіжки газоконденсату тими ж особами:

http://bastion.tv/problems/kradizhki-gazokondensatu-v-poltavi/

Ми переконані, що об’єднані високопосадовці: прокурор Стрелюк, начальник УМВС Бех і губернатор ОДА Головко створили негласний синдикат із метою просування до влади Андрія Матковського, який дозволить їм і далі коїти безчинство та красти мільйони гривень на копалинах, лікарнях та газоконденсаті. Голос «Останнього Бастіону» та статті Геннадія Сікалова – одна з небагатьох, якщо не єдина, перешкода в реалізації планів синдикату.

Ми адресуємо звернення до Президента, оскільки маємо докази хабарництва та корупційних схем перерахованих осіб – Стрелюка, Матковського, Беха, Головка.

За підтримки гаранту КОНСТИТУЦІЇ ми зможемо очистити владу від хабарників, «шакалів у погонах» та недолсюстрованих чиновників.

Повернемо закон на Полтавщину.