•  

Олексій Бешуля: Як бути корисним дурачком «за мір»

440
Олексій Бешуля: Як бути корисним дурачком «за мір»

Молодий вовчиць знявся в ролику «за мір» з різними мутними персонажами із непорозуміння за нашим східним кордоном.

Просто дурник? Вірогідно. Пацифіст і капітулянт? Також, вірогідно.

Але дивіться, що цікаво у цьому всьому. Якщо схематично прикинути цільову аудиторію Винника, то це жінки віком від 35-40 до 60 років.

Повторюсь, це схематично. В Україні таких жінок багато, десь 5-6 мільйонів приблизно. Звісно, не кожна його слухає. Але відданих «молодих вовчиць» або майже відданих «молодих вовчиць» є чимало.

Як показали вибори, якщо людина когось слухає-дивиться, то ця публічна особа є як мінімум моральним авторитетом. Може навіть месією бути, але то тема окрема.

Разом з тим, хто як не жінки 35-40+ становлять найбільш схильну до всіх цих пацифізмів групу. Сина на війну заберуть, чоловіка на війну заберуть, хто кредити платитиме, не дай Боже щось трапиться тощо. Самі розумієте, шановані матрони – оплот спокійності країни.

А тепер складаємо пазлик. Соціальна група 5-6 мільйонів, «молоді вовчиці», моральний авторитет для молодих вовчиць, ретрансляція капітулянтства і пацифізму.

Я, звісно, не спеціаліст, але наче це називається інформаційно-психологічна спеціальна операція. І використання дурника.

Джерело