•  

Повномасштабна війна може початися ВЖЕ 4 ЛИСТОПАДА - Сергій Гармаш

370
Повномасштабна війна може початися ВЖЕ 4 ЛИСТОПАДА - Сергій Гармаш

Повномасштабна війна може початися вже 4 листопада. Про це написав у своєму блозі головний редактор видання «ОстроВ» - Сергій Гармаш.

«Не хочу накаркати, але зіставлення фактів, деякої оперативної інформації та аналіз усього цього вкупі, дозволяють зробити дуже несприятливий прогноз. Наскільки він обґрунтований, нехай кожен вирішує сам.

Отже, факти:

- Незважаючи на перемир'я і впевненість Порошенко в тому, що «основна, найнебезпечніша частина війни вже в минулому», концентрація російських військ на наших кордонах посилюється. За інформацією РНБО, вони, також, посилено займаються розвідкою наших бойових позицій, засиланням диверсійних груп і т.д. Для чого? - Тільки для продовження війни.

- Незважаючи на перемир'я, тривають атаки на такі ключові комунікаційні вузли як Дебальцеве, Донецький аеропорт, ін. Навіщо вони росіянам, якщо вони задовольнилися законами «про спеціальний порядок місцевого самоврядування ...» на Донбасі? - Тільки для забезпечення собі вигідних позицій у війні.

- Незважаючи на надану нашою Верховною Радою можливість терористам провести вибори до місцевих рад 7 грудня вони призначили вибори свого Верховного ради і глави республіки на 2 листопада. Навіщо? - Щоб створити свої «легітимні» органи влади, яких так не вистачає зараз в Донбасі Петру Порошенко, причому не місцеві, а верховні, здатні приймати рішення від імені всієї республіки.

- Терористи ДНР дуже серйозно ставляться до підготовки виборів своїх органів верховної влади. Вони вже ходять по будинках і квартирах в Донецьку і складають списки виборців, попутно попереджуючи про наслідки, якщо людина не прийде на вибори. - Значить їм потрібна не просто картинка для російських ЗМІ, а й легітимізація міжнародними спостерігачами, якщо не ОБСЄ, то, наприклад, з Росії, Абхазії і Придністров'я.

- Незважаючи на те, що Росія примусила Порошенко прийняти закони від 16 вересня, де закладені грудневі вибори на Донбасі, російські юристи масовим десантом їдуть готувати, вибори Верховних органів ДНР 2 листопада. Навіщо, якщо вони не підтримані Кремлем? - Путін грає відразу на кількох дошках і обдурив Порошенко, замилив йому очі загрозою, що або будуть прийняті закони від 16 вересня, або буде повномасштабна війна. ПОП клюнув ...

І яка ж картина малюється в результаті складання всіх цих мазків?

Змусивши Порошенку вжити антиукраїнські закони 16 вересня, Путін не тільки дискредитував українського Президента в очах українських патріотів, а й приспав його пильність, змусив повірити, що «найгарячіша фаза» закінчилася (або, - що ще гірше - вони домовилися).

В цей же час Москва призначила в маріонеткових ЛНР і ДНР офіційні «демократичні» вибори верховних органів влади невизнаних республік, які, після цього, будуть визнані нею. Можливо, вони одразу ж об'єднаються в Новоросію.

Після цього вже «легітимні» органи республік приймають рішення про відділення від України і приєднання до Росії. Тобто, починається Кримський сценарій.

Або вони просто відокремлюються від України і звертаються до Росії за військовою допомогою проти «українських фашистів». Причому вони оголосять свій суверенітет у межах всієї території Донецької та Луганської областей.

Далі можна очікувати введення на ці території братських російських військ (для чого і ведеться розвідка про яку заявляє РНБО) і «звільнення» ними населених пунктів «незалежних республік», які зараз контролюються Україною ...

Підкреслюю: це не прогноз, це аналіз і трактування фактів. Я не Кассандра. Тому, якщо цей сценарій дійсно готується, то його ще можна змінити. Для цього, по-перше, потрібно говорити про нього; по-друге, - вживати дієвих заходів для неможливості його реалізації.

І головне: хочеш миру, - готуйся до війни!»