•  

Путін пішов стопами Саші-Браслета

1980
Путін пішов стопами Саші-Браслета

Те, чим зайнявся Путін в РФ вже давно відбулося в Полтаві. Сумнозвісний полтавський бізнесмен – кримінальний авторитет Саша-Браслет провів зачистку полтавської обласної дитячої бібліотеки просто спаливши кілька років тому будівлю разом з книжками. Тепер і уРосії почалася зачистка бібліотек, в дечому по-своєму, втім результат такий самий як в Полтаві. Під забороною Колобок, Карлсон і Дюймовочка,

У Росії почалася зачистка бібліотек відповідно до «закону» Путіна, повідомляють росЗМІ. В Іркутській області в ході нальотів на бібліотеки були вилучені зокрема наступні дитячі книги:

1. «Карлсон, який живе на даху», оскільки містить інформацію, яка заперечує сімейні цінності і формує неповагу до начальства у формі батьків;

2. «Пригоди Тома Сойєра і Гекельберрі Фінна» - інформація, здатна викликати у дітей бажання займатися бродяжництвом;

3. «Казка про Золотого півника» - схвалення і вихваляння тероризму по №205 з брошури «Кримінальний кодекс РФ», вбивство глави держави Додона півником.

4. «Іван Царевич та Сірий Вовк» - злодійство коня і Олени Прекрасної.

5. «Колобок» - фізичне насильство над Колобком.

6. «Теремок» - схвалення і вихваляння тероризму по №205 з брошури «Кримінальний кодекс РФ», теракти відносно Теремка Лисиці, Вовка і Ведмедя.

7. «Вовк і семеро козенят», опис смерті Вовка

8. «Гуси-лебеді», викрадення дітей гусьми.

9. «Дюймовочка» - схвалення і вихваляння тероризму по №205 з брошури «Кримінальний кодекс РФ», насильницьке утримання Дюймовочки у вигляді заручниці Мишкою і примус до вступу в шлюб».

10. Заборонено до прочитання казка «Іван Царевич та Сірий Вовк» - через сцени злодійства коня і Олени Прекрасної.

«Це офіційний докумен! Повірте, нічого веселого тут немає, на місцях так розуміють правозастосовчу практику закону. Все, на чому ми виростали і наші діти, нашим онукам вже заборонено », - побідкався один з російських чинуш, який поділився інформацією про нальоти на іркутські бібліотеки в Держдумі на« круглому столі ».

Відділ моніторингу