•  

Що є Батьківщина для Мамая?

440
Що є Батьківщина для Мамая?

На минулому пленарному засіданні міськвиконкому міський голова О. Мамай зазначив, що він не визнає українського гетьмана Івана Мазепу, а тому проти встановлення пам’ятник великому українцеві в Полтаві. Олександр Федорович сказав, що коли він іще ходив до школи, Петро І у нашому місті бив шведів.

«Останній Бастіон» шанує і пам’ятає свою історію та мову, оскільки вважає, що без знання минулого свого народу, без володіння його мовою неможливе просування у щасливе й успішне майбутнє. Нещодавно ми наткнулися на байдуже ставлення комунальних структур, а отже й недбалість мера міста Мамая до прапорів – Полтави й України. Уздовж однієї з найстаріших вулиці міста – вул. Леніна на стовпах трапляються флагштоки для прапорців. У кращому випадку, флагштоки просто порожніють, але те, що ми вже не перший рік спостерігаємо – жах: обірвані й брудні символи нашої Батьківщини й рідного міста.

ГО «Останній Бастіон» й активісти звертаються до голови міста Полтави:

«Шановний Олександре Федоровичу, ми розуміємо ваше ставлення до української культури. Враховуючи ваш рівень знання історії та володіння мовою, щось від вас вимагати дуже складно. Громада міста, яка, до речі, й обрала вас на цю посаду просить вас, будь ласка, якщо не можете зробити краще, хоча б не робіть гірше. Оновити прапорці вздовж доріг – це невеликі гроші, у порівнянні з тими, які ви й ваші колеги відмиваєте з міського бюджету при роздаванні земельних ділянок без аукціону та інших, провернутих вами, корупційних схем. Не поскупіться, хоча б до Дня Незалежності зробити подарунок місту – прикрасьте його прапорами, гідними Полтави й України, адже ці символи – наша пам’ять, гордість, воля й мир, за які зараз помирають мільйони наших (сподіваємося, і ваших теж) співвітчизників на Сході країни».

Із повагою, усі небайдужі мешканці Полтави й ГО «Останній Бастіон».

Пане Жиденко, а вам, як кандидату, який хоче змінити Мамая на його нелегкій посаді, порада: наступного разу, коли будете пірити себе й зазначати, що ви з 22 тисячею людей оновлюєте майже не всю Полтаву, оновіть хоча би територію біля своїх білбордів. Бо якось дивно – наче й 6 тон фарби виділено, й десята частина полтавців брали участь у вашій «Толоці», і 540 дворів оновлено, а прапорці по вул. Леніна біля вашого рекламного місця вас, здається, не обходять взагалі – чи вам, як і Мамаю, байдуже на історію та пам’ять, символіку й гордість Батьківщини? Якщо ж ви, звісно, тямите, що Батьківщиною може бути не тільки партія.