«Безальтернативність Мінська» шкодить відновленню територіальної цілісності України, — політолог

ПОЛІТИКА
03 грудня, 09:45
Лінія розмежування на Донеччині
Лінія розмежування на Донеччині

Від зміни доданків сума не змінюється, так і від того, хто керує державою з київської вулиці Банкова незмінною залишається теза про "безальтернативність Мінським домовленостям".

Таку думку припустив політолог Михайло Басараб, який вважає, що Володимир Зеленський продовжує маніпулювати всім відомим фактом — або мир на умовах "Мінська", або повномасштабна війна з РФ.

«Ми чуємо, що всі, хто проти поступок Москві, обов‘язково за негайну і велику війну. Зеленський вкотре повторює, що противники "миру" штовхають його розв’язати криваву бійню на Донбасі, але це брехня», — наголошує політолог.

Крім того, зазначає Михайло Басараб, як за президенства Петра Порошенка, так і тепер за Володимира Зеленського, переважна більшість українців хоче обов‘язково повернути Донбас і Крим виключно на наших умовах.

Читайте також:
З огидою спостерігаємо за хаотичним вистрибом зелених бліх на політичному сукні країни.
29 листопада, 10:57
Нинішня українська влада замість того, щоб боротися з тими, хто намагається окупувати нашу країну, здійснює репресії проти опозиції.
28 листопада, 11:33
Аналіз аудіозаписів за участі директора ДБР Романа Труби дає підстави зробити висновок, що незаконні усні вказівки Богдану і Рябошапці віддавав особисто Зеленський.
28 листопада, 07:37
Пройшла доба від смерті комбрига 128...
20 листопада, 05:49
Во как: Андрей Ермак сказал, что он ничего такого не говорил в разговоре с Уильямом Тейлором и Куртом Волкером по поводу того, что «Порошенко развязал войну».
15 листопада, 06:06
17 грудня у Харкові відбудеться концерт на підтримку учасника бойових дій Андрія Антоненка.
12:30