«Слуга народу» Бужанський – це слимак, що служить Росії та олігархам

10 листопада, 05:16
Опінії Сергій Іванов
«Слуга народу» Бужанський – це слимак, що служить Росії та олігархам

Скинули черговий відеоролик депутата Бужанського, в якому він розповідає про Сергія Стерненка і про боротьбу проти нього.

Я б, напевно, не звернув увагу, якби не пафосний пасаж, мовляв, борюся, інакше для чого люди за нас голосували.

Ризикну припустити, що мешканці мажоритарного округа Бужанського голосували явно не за те, щоб їх депутат за їхні податки бігав за 24-річним одеситом мов цуценя.

Впевнений, що люди голосували за те, щоб він робив якісь корисні речі для держави, а не займався самопіаром і виконанням завдань проросійських політичних сил, у тісній зв'язці з якими він насправді працює, і це не гіпотеза.

Я переглянув законопроекти, які підготував член комітету з питань правоохоронної діяльності Бужанський, і виявив, що лише один з них опосередковано пов‘язаний з тим, чим він мусить займатися. Решта законопроектів органічно лягають у канву риторики Медведчука та російського політичного режиму або є відверто лобістськими. Зокрема це законопроекти щодо скасування люстрації, обмеження навчання українською мовою, про забезпечення комерційного обліку природного газу.

Тобто єдине, чим насправді займається депутат Бужанський - це пустомолство в інтернеті та на ТБ, підтримка російської політики в Україні і вирішення шкурних питань олігархів. Як депутат він не працює. Ви за це голосували, шановні виборці?

Так, не варто оікувати багато від людини, в організмі якої точиться нерівна боротьба між клітинами мозку і стероїдами, причому клітини мозку в цій боротьбі явно програють. Але й не звертати уваги на це не можна.

P.S. До речі, я двічі запрошував Бужанського на розмову в ефірі, але він так і не наважився. Слимак.

Джерело

Український журналіст, телеведучий, письменник, блогер

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
У березні 2014 року відбувалася окупація Криму і починалася російська агресія на сході України.
11:28
В цю суботу в Сочі зустрінуться президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь.
09:50
Влада, того не очікуючи, вивела на чисту воду та загострила увагу суспільства до земельних відносин, до корупції в земельній сфері і до тіньового використання земель.
09:26
Профспілки Полтавщини, які все ще є найбільшою громадською організацією і чия структура партійним штабам лише сниться, об'єднують близько 200 тисяч членів. У низці галузей ведуть активний соціальний діалог, зберігаючи вплив і авторитет в трудових колективах. В багатьох сферах профспілкові організації тримаються на плаву за інерцією, десь їхні справи справді кепські.
08:54
Просимо до експерименту, панове. Ось вам номер абонента Водафоне Зеленського Володимира Олександровича: 050 321 55 64. Телефонуєте? І що? А те, що ви – не Скабєєва.
вчора, 20:52
Верховна Рада прийняла у другому читанні президентський законопроект щодо «вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань».
вчора, 17:51