… І тут сказав… «металург» Милованов

Опінії
18 лютого, 08:07
Чапаєвці
Чапаєвці

про девальвацію світових освітніх брендів і наші «плюси» від коронавірусу

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Сьогодні навіть самим собі важко пояснити, чому ще з перших «Свобод Савіка Шустера» в українському телепросторі ми не завжди поділяли захват фанатів «медійного Фігаро». Але ніде правди діти – це лише тепер ми такі прозорливі: якби знаття, що в кума пиття, то й сам би пішов і дітей забрав.

Не хвалимося й тим, що наші дилетантські підозри («щось не те у Савіка з телевізором») наразі у розумних людей отримали термінологічне означення – маніпуляція. Не схвалює прискіплива душа націоналіста і альянс Шустера з каналом «Україна», де українського відчутно побільшало, хіба його все ще треба шукати.

Але! Віддаємо належне професіоналізмові телевізійного гуру – своїх гостей на ток-шоу «Свобода слова» ведучий бачить наскрізь. Легко розкусив Савік Михайлович і міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофія Милованова. Хіба що з невеликим запізненням.

Адже загал переконався у неспростовній мудрості фольклору вже за тиждень після старту забігу зеленого уряду хіпстерів на самокатах. Парафраз біблейського «Людина дивиться на обличчя, а Бог ‒ на серце»  у агностичному викладі «Не все те золото, що блищить» повною мірою стосується спеціаліста у сфері мікроекономіки та теорії ігор, котрого наслана на плебейські верстви населення зелена мара винесла на Грушевського, 12 дріб 2.

У те, що київська фізматшкола, два магістерські дипломи столичних Політехніки і Могилянки, ступінь доктора Вісконсин-Медісонського універу, викладацька практика в універах Пенсільванії, Бонна та Пітсбурга в умовах Великої Української Бубочкиної реконкісти можуть виявитися пшиком, мильною булькою в шортах, до 31 грудня 2018 року було неможливо повірити. Адже до новорічного кошмару під ялинкою з блазнем у головній ролі якась частина нас з вами ще послуговувалася здоровим глуздом, вірила у добрих Санту і Діда, речі називала своїми іменами, до чобіт допускалися чоботарі, до пирогів – пиріжники, до МЗС – амбасадо́ри.

Та збороло лихо Україну – пошесть на «служіння народу» купу нотаріально завірених, дійсних в єропах і америках матрикулів перетворила на нічого не варті папірці! Знаєте, у нас особисто сьогодні більше довіри до довідки про закінчення вечірньої школи екстерном у сусіди-кобищанця, ніж до диплома юриста Криворізького економічного інституту у блазня з «Кварталу». У дядька і паркан новий, і бабця в шубі, і онуку коли б не з iPhone 11 Pro бачили, а що в оцих?! Кавеенщиків задрипаних? Стрімке падіння усього, що донедавна хиталося, але ж стояло.

Особа із захмарно рейтинговим освітнім бекграундом, міністр Милованов на згаданому ток-шоу Шустера заявив, що від епідемії коронавірусу Україна може отримати прибутки. Рятуючи давно вже віртуальне реноме уряду, зелений екстра-економіст висловив надію на зупинку китайських заводів через COVID-2019, що дасть Україні шанс збільшити експорт металургійної продукції.

Пряма мова: «…Але те, що у них зупиняється виробництво, це для нас важливо. Китай, можливо, буде споживати менше продуктів металургії. Основна причина, чому металургійна промисловість (України – авт.) виробила в цьому році менше, як раз в тому, що Китай виробляв більше. Той факт, що в деяких провінціях ті заводи можуть зупинитися, дає можливість для нас підвищити експорт насправді». 

Вікіпедія спершу об'єктивно наділяє власників імені Тимофій відчуттям своєї винятковості, вмінням привернути до себе увагу, амбітністю. Погодьмось, тут і наш Тимофій – приклад. Далі Вікі бреше. Милованов Тимофій (з давньогрецької – богобоязливий) не лише не зарядив шустерівське шоу спокійною енергетикою, а й, всупереч святцям, продемонстрував виняткову нетактовність.

Зморозити таке про всесвітню біду міг лише міністр з уряду Гончарука. Та навіть коли й направду щось тобі перепаде зі зміною кон'юнктури, не бери гріха на душу і промовч делікатно! Богобоязливий ви наш! Дядько з Кобищанів утримується від коментарів щодо нестерпного характеру сусідської кішки навіть коли ту кішку машина… ну. Перепрошуємо. Товариство, це – клініка. Без вибачень.

Пеком пече запитання – надовго?! Не «чому?», бо тут і продюсеру зрозуміло – не в дипломі справа.

Хоч Савік був на висоті: медійний, нині український метр, рятуючи ефір, не розгубився під натиском потоку хворобливої свідомості профільного садиста про металургійні дивіденди з чужого (ой, мабуть, не чужого) горя, зупинив замріяного про сорок відсотків зростання ВВП міністра-фантазера.

Колись прапорщики нашої в/ч 53…40 матюкалися загальновживаною: «Мороз крепчал, и танки наши быстры». Займався б і ти, Тимошко, теорією ігор. Таньчиками. І краще б не тут, а в Бубочкіна-Фасо.

Що? Не розчули? А-а, де оте Фасо? Шукай, міністре, освіта дозволяє.

Читайте також:
або про обіцянки Зе, вилами по воді писані
13:46
Громадянська війна та окупація негативно вплинули на розвиток одного із провідних вишів України.
13:13
Кризова ситуація викликала масовий потік заробітчан на батьківщину.
09:17
з приватної розмови братів Єрмаків
02 квітня, 14:32
або про реноме тих, кому земля не буде пухом
01 квітня, 17:36
Стару прокладку між бюджетом та братами Дубінськими справно накачують бюджетними грошима, не зважаючи на карантин та епідемію.
31 березня, 23:43