Американці допоможуть розвивати Пласту на Полтавщині

29.08.2016, 12:37
ПОЛТАВА
Американці допоможуть розвивати Пласту на Полтавщині

Представники української громади в США висловили бажання допомогти розвиткові Пласту на Полтавщині. Про це під час прес-конференції, що відбулась 29 серпня в стінах ОДА розповіла представник української громади в місті Ірондеквойт (США) Тамара Денисенко.

За словами Денисенко, на території Сполучених Штатів Америки та за сприяння місцевого українства досить активно розвивається Українська Скаутська Організація Пласт, що чимало робить аби молодь громади не лише ідинтифікувала себе як представників української нації, а і пишалась цим.

– На сьогодні пластуни беруть активну участь в житті громади. Майже кожен українець в Штатах ще з раннього дитинства віддає свою дитину в українські скаути. Насправді це дуже добре, адже ми бачимо, що це діє як гарний засіб виховання дітей в своїх рідних, українських традиціях. Саме тому ми хочемо розвивати Пласт і на Полтавщині. Я маю надію, що представники влади нам у цьому допоможуть, – Денисенко.

Нагадаємо, в Полтаві та області вже не один рік діє Національна Скаутська Організація Пласт. Проте через малу підтримку з боку влади, скаути так і залишаються маловідомими для місцевої молоді.

Читайте також:
Директор держпідприємства зможе перевіряти якість доріг на елітному авто.
12:09
Нагородженню передував скандал із накруткою голосів.
09:02
56% мешканців Полтави вважають, що події у їхньому місті йдуть неправильно.
07:18
Комунальні служби Лубен розпочали обприскування міських ялинок, щоб не допустити їх крадіжок.
вчора, 10:10
Кабінет міністрів здійснив перерахунок цьогорічних пенсійних виплат для колишніх службовців ЗСУ.
вчора, 09:45
Змагання будуть мати назву Кубок імені Дмитра Демиденка.
вчора, 07:04