Чиновник, звинувачений у здирництві, займеться капітальним будівництвом Полтавщини

23.03.2015, 09:03
Опінії
Чиновник, звинувачений у здирництві, займеться капітальним будівництвом Полтавщини

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко призначив на посаду начальника управління капітального будівництва Тимофія Голбана.

Тимофій Голбан сьогодні на апаратній наради у голови Полтавської ОДА був представлений в якості начальника Управління капітального будівництва облдержадміністрації. До нього цю посаду обіймав Сергій Шульга.

Тимофій Голбан раніше очолював Полтавську обласну інспекцію з захисту прав споживачів. На якій відзначився корупційними скандалами.

Зокрема в 2014 році Рада підприємців Полтавської області звинуватила чиновника у здирництві в зговорі з працівниками МВС.

Підприємці області закидали Голбану неправомірне застосування надмірних штрафних санкцій проти тих, хто відмовлявся платити йому данину. Зокрема, минулого літа, ринкові торговці обласного центру у колективному звернені до ОДА поскаржились на вимагання Голбаном грошей за видачу дозволів на торгівлю, та знищення бізнесу на замовлення.

За словами самого Тимофія Голбана, його першочерговими завданнями на новій посаді стануть недобудований тубдиспансер та реалізація участі області в проекті «Стіна».

Чергове нове призначення в ОДА робить зрозумлим політику голови адміністрації Валерія Головка. Молодий кадр, схоже, подає надії в галузях, де ще можна щось вкрасти.

Семен Чорнехата


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Важкі, цьогораз із зеленим нальотом часи.
20:56
У березні 2014 року відбувалася окупація Криму і починалася російська агресія на сході України.
06 грудня, 11:28
В цю суботу в Сочі зустрінуться президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь.
06 грудня, 09:50
Влада, того не очікуючи, вивела на чисту воду та загострила увагу суспільства до земельних відносин.
06 грудня, 09:26
Профспілки Полтавщини, які все ще є найбільшою громадською організацією і чия структура партійним штабам лише сниться, об'єднують близько 200 тисяч членів.
06 грудня, 08:54
Просимо до експерименту, панове. Ось вам номер абонента Водафоне Зеленського Володимира Олександровича: 050 321 55 64. Телефонуєте? І що? А те, що ви – не Скабєєва.
05 грудня, 20:52