Чубайс на росТВ скандував «Слава Україні!»

Опінії
07.10.2016, 07:50
Чубайс на росТВ скандував «Слава Україні!»

Російський філософ й історик Ігор Чубайс на політичному ток-шоу на російському пропагандистському телеканалі НТВ спочатку назвав присутніх росіян «дебілами», а потім вигукнув «Слава Україні!» Відео виступу Чубайса опублікували в YouTube.

На передачі «Місце зустрічі»відбувалося обговорення заборони фільму «Іронія долі, або З легким паром!». Присутній в студії Ігор Чубайс, старший брат колишнього віце-прем'єра Анатолія Чубайса, заявив що «Іронія долі» – це «абсолютно антирадянський фільм», бо Рязанов показав, що «на тлі тотальної стандартизації» людина залишається «абсолютно вільною».

–Ви зміст не зрозуміли! Кого ви вчите, дебіли!, – заявив Чубайс.

Після того, як Чубайса запитали, за що ж тоді київська влада заборонила цю «антирадянську» стрічку, він, відповів, «тому що Рязанов обійшов цензуру, як і всі справжні російські письменники і автори». Обурені гості почали кричати, щоб «божевільного» вивели зі студії. На це Чубайс вигукнув «Слава Україні!».

Відео активно обговорюють в соцмережах. Одні користувачі лають Чубайса, інші ж висловлюють захоплення його позицією.

«Ігор Чубайс володіє мізками, на відміну від його брата. Повна його протилежність», «Коли заповажав Ігоря Чубайса !!!!», «Два Чубайса, а яка різниця! Як між каналом і каналізацією», «Молодець Ігор Чубайс. Має свою точку зору. Чи не стадо. Респект йому», «Як смішно, коли кацапам намагаються відкрити очі на правду, вони готові розтерзати, тільки щоб жити і далі на повідк», «Судячи з реакції російського суспільства, свобода їм не потрібна! тільки в'язниця!» – пишуть користувачі.


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Коли міняють шило на мило, усвідомлюють, що вони точно «не лохи»? І їм вже по 42?
вчора, 23:47
Обговорення результатів нормандської зустрічі – це спроби піймати тінь на стіні.
вчора, 16:14
Було відкрито ряд кримінальних проваджень, фігурантом яких став колишній президент.
вчора, 12:38
На перемовини пішли без очевидного шансу перемогти.
11 грудня, 15:40
Перемогою буде лише створення іншого формату на інших умовах.
10 грудня, 19:02
Живими слідами нормадського формату
10 грудня, 14:19