До кінця грудня США запровадять ряд санкцій у справі «Північного потоку-2»

02 грудня, 08:11
ЕКОНОМІКА
Дональд Трамп
Дональд Трамп
Фото: Politico

США мають намір запровадити до 25 грудня санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу «Північний потік-2».

Про це 30 листопада написала німецька газета «Bild», повідомляють ЗМІ.

За даними «Bild», під санкції, які обмежать доступ до американського ринку, насамперед може потрапити швейцарська компанія Allseas, що спеціалізується на укладанні труб і кабелів під водою. Також до цього переліку, ймовірно, занесуть німецькі компанії, які працюють із «Газпромом» і беруть участь у будівництві газопроводу.

Видання пише, що глава комітету Сенату США з міжнародних відносин Джим Ріш підтвердив цю інформацію журналістам під час конференції з безпеки в Галіфаксі (Канада).

Ріш говорив, що положення про санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу «Північний потік-2», буде занесено до оборонного бюджету США на 2020 рік.

Читайте також:
Парламент підтримав законопроєкт №1210, який передбачає різке зростання акцизів.
08:16
Представництво Латвійського агентства інвестицій та розвитку відновить свою роботу в Україні.
вчора, 10:10
Мешканці Кіровоградської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей мають найнижчі середньомісячні заробітні платні.
04 грудня, 15:15
Понад 47 тисяч внутрішньо переміщених осіб і потерпілих на виробництві, а також члени їхніх родин отримали страхові виплати на суму 1 мільярд 800 мільйонів гривень.
03 грудня, 14:05
Міністр енергетики Олексій Оржель заявив про прийняття рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі Нафтогаз та Укренерго.
02 грудня, 16:37
Механізм поправок до законопроєктів, яким активно користуються депутати від «Слуги народу», дає можливість лобіювати бізнес-інтереси олігархів непомітно для громадськості і контролюючих органів.
02 грудня, 08:40