Електронний перепис продемонструє хибність обраного Зе-командою шляху, — директор Інституту демографії

30 листопада, 11:55
ПОЛІТИКА
Електронний перепис населення
Електронний перепис населення
Фото: Главком

На електронний перепис, який запланував провести Кабінет міністрів України, виділять понад 3 мільярди гривень, про що нещодавно заявив урядовець Дмитро Дубілет.

Водночас в Інституті демографії та соціальних досліджень НАН України вважають, що така ініціатива представників Зе-команди може виявитися зовсім неефективною.

«Цілком логічно, що, не маючи інформації про населення, не можна ефективно керувати країною. Але наявні супермодні технології, таргетовані на певні групи, вірогідно будуть викривляти дійсність, демонструючи відвертий непрофесіоналізм нової влади», – констатує директор Інституту демографії Елла Лібанова.

Також зазначається, що фахові соціологи та дослідники мають сумніви, чи зможе уряд охопити все населення України своєю електронною ініціативою, оскільки частина громадян не має зручного і постійного доступу до Інтернету.

Читайте також:
7 грудня у Києві відбудеться акція протесту проти чергового етапу поглинення суверенітету Білорусі.
14:42
Напередодні зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі світова преса занепокоїлась активізацією Кремля, який проштовхує на Заході свій план "замирення конфліктуючих сторін" на Донбасі.
10:00
У Конґресі США відбулась конференція, присвячена Україні, на якій сенатор від Коннектикуту Крістофер Мерфі висловив підтримку нашій країні, що вже 6-й рік стримує агресію РФ.
вчора, 13:30
Американський президент Дональд Трамп виступає за виділення Україні 250 млн доларів на оборонні потреби.
вчора, 08:02
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду обрала запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання міському голові Львова Андрію Садовому.
вчора, 07:37
Від зміни доданків сума не змінюється, так і від того, хто керує державою з київської вулиці Банкова незмінною залишається теза про "безальтернативність Мінським домовленостям".
03 грудня, 09:45