Енергетики Фінляндії одноголосно підтримують завершення будівництва «Північного потоку-2»

СВІТ
13.03.2021, 17:04
Енергетики Фінляндії одноголосно підтримують завершення будівництва «Північного потоку-2»
Фото: Twitter

Вітчизняному міністерству закордонних справ давно слід було активізуватися на північноєвропейському напрямку, де Україна втрачає позиції.

Російський газогін по дну Балтійського моря не може становити небезпеки, адже зменшить ціну на блакитне паливо для пересічних споживачів в Європейському союзі.

Таку думку висловив генеральний директор фінляндської енергетичної корпорації "Fortum" Маркус Раурамо, інформує видання "YLE".

Бізнесмен певен, що добудований "Північний потік-2" якось допоможе збалансувати загальноєвропейську енергосистему.

«Наша компанія, яка володіє контрольним пакетом акцій одного з ключових інвесторів російського газогону – німецького підприємства "Uniper", найбільше зацікавлена в успішному завершенні цього багаторічного проєкту. Ми не тільки вкладаємо власні кошти у "Північний потік-2", але й кредитуємо інших партнерів. Сподіваємося, що геополітична напруга спаде і трубопровід нарешті добудують. Це було б краще для всіх», – зазначив Маркус Раурамо.

Гендиректор корпорації "Fortum" також додав, що ЄС кожного року потребує газу не менш як 5000 ТВт/год і ця цифра потроху збільшується, при цьому інші альтернативні шляхи постачання блакитного палива бізнесмен не бере до уваги.

«Скажу від імені енергетиків Фінляндії та Німеччини, що нам вигідно мати більше джерел газу. От "Північний потік-2" якраз і забезпечуватиме безперервно нашу потребу у цьому», – підсумував Маркус Раурамо.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", естонський депутат Європейського парламенту Яна Тоом всіляко підтримує завершення спорудження ініційованого путінським режимом газогону в обхід України по дну Балтійського моря.

Читайте також:
Опінії
Ключові сигнали для України після виборів на росії
18 березня, 18:41
Світ
Це суверенне рішення кожної країни
16 березня, 07:19
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05