Керівник Держгеокадастру Полтавщини прозвітував за пів року роботи

27.07.2016, 07:31
ПОЛТАВА

Ґрунтовна розповідь в.о. начальника Держгеокадастру в Полтавській області Вадима Чувпила про результати роботи в першій половині 2016 року.

ДИНАМІКА

Уже видані понад 5 тис. наказів про землю. До прикладу, за весь минулий рік таких наказів видали близько 7 тис.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Зрушив процес надання земельних ділянок учасникам війни на Сході України. За пів року видано 1635 наказів на отримання земельних ділянок проти 1646 за весь 2015 рік. Наразі існує додаткова потреба 6 тис. га.

ЗАКОННІСТЬ

Відбулися зміни в законодавстві. Отримати земельну ділянку для фермерського господарювання можна тільки на земельних торгах. Фермерам орієнтуватися треба саме не них. Це – єдиний прозорий механізм з передання земельних ділянок. Наповнюємо перелік ділянок, що можуть бути включені в торги. 

СПІВРОБІТНИЦТВО

Із червня цього року жодна земельна ділянка фермерського господарства не передалася під випасання худоби, сінокосіння тощо без погодження з місцевою громадою.

ВІДКРИТІСТЬ

Створили приймальню з обслуговування та консультації громадян. Троє спеціалістів допомагають заповнити заявки, приймають звернення і клопотання, видають результати розгляду. Приймальня розташована на першому поверсі та працює у форматі живої черги. Це прибрало бюрократію та спростило процедуру оформлення наказів. 

ПЛАНИ

Ключові напрями – резервування земельних ділянок учасникам АТО, збільшити переліку земельних ділянок, право на які буде продано на земельних торгах, покращення якості надання адмінпослуг.

Читайте також:
Директор держпідприємства зможе перевіряти якість доріг на елітному авто.
12:09
Нагородженню передував скандал із накруткою голосів.
09:02
56% мешканців Полтави вважають, що події у їхньому місті йдуть неправильно.
07:18
Комунальні служби Лубен розпочали обприскування міських ялинок, щоб не допустити їх крадіжок.
вчора, 10:10
Кабінет міністрів здійснив перерахунок цьогорічних пенсійних виплат для колишніх службовців ЗСУ.
вчора, 09:45
Змагання будуть мати назву Кубок імені Дмитра Демиденка.
вчора, 07:04