Конґресмени-демократи звинуватили Трампа у «надмірному расизмі»

СВІТ
17 липня, 12:23
Конґресмени-демократи звинуватили Трампа у «надмірному расизмі»

Відповідну резолюцію підписала демократична більшість Палати представників Конґресу США: 240 — "за" і 187 —"проти". Документ, який також підтримали 4 республіканці, засуджує "расистські" дописи Дональда Трампа у соцмережі Twitter.

Як повідомляє видання "Die Zeit", президент США піддав сумніву приналежність кількох представниць Демократичної партії до американської нації. Причиною тому, є їхнє мігрантське походження і демонстративне вороже ставлення до білих американців.

Пуерториканка Алекзендріа Окасіо-Кортес, сомалійка Ільган Омар, палестинка Рашида Тлаіб і афроамериканка Айанна Преслі не стали миритися з заявами Трампа. Заручившись підтримкою колег-конґресменів з лав Демократичної партії, вони підготували резолюцію, закликавши очільника Білого Дому вибачитися за свої "огидні слова, що розпалюють міжетнічну і расову ворожнечу".

Республіканська партія, у свою чергу, звинуватила демократів у бажанні отримати політичні дивіденди на передодні президентської кампанії. Сам же Трамп неодноразово заявляв, що "вихідці з Азії та Африки, які мігрували до США, схильні до злочинів і не готові пристосуватися до американського порядку".

Читайте також:
На думку угорського прем’єра, народам регіону варто шукати те, що їх об’єднує.
11:59
Март Гельме — міністр внутрішніх справ Естонії розкритикував нову очільницю фінляндського уряду.
11:40
Напруга у відносинах двох членів НАТО зростає.
06:41
Об'єднання Західної та Східної Німеччини відбулося 30 років, але там досі існує поділ громадян.
12 грудня, 14:20
На думку Путіна, сталінізм критикують «спадкоємці посібників нацистів».
12 грудня, 06:18
У Мехіко відбулося підписання угоди про спільну торговельно-митну зону між Канадою, США та Мексикою.
11 грудня, 10:35