На Донбасі вбито 5 учасників АТО, ще 12 поранено - СБУ

03.05.2014, 11:02
УКРАЇНА
На Донбасі вбито 5 учасників АТО, ще 12 поранено - СБУ

Під час проведення антитерористичної операції на Донбасі українські спецслужби втратили 5 людей вбитими, ще 12 поранено. Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив перший заступник голови СБУ, керівник антитерористичної операції Василь Крутов.

 

“На жаль, ми маємо п'ятеро вбитих і 12 поранених з боку сил АТО. На жаль, лише вчора ми отримали чотирьох вбитих”, - сказав він. Відповідаючи на запитання, які втрати зазнали терористи, Крутов сказав: “Говорити про конкретну кількість загиблих з боку супротивника дуже складно, оскільки відбуваються вогневі контакти. Але, за нашою інформацією, яку отримали, їхня кількість достатньо велика”, - сказав він.

 

Як повідомляв УНІАН, після анексії Криму Росія не полишила спроб дестабілізувати ситуацію в Україні.У середині квітня російські озброєні бойовики захопили адміністративні будівлі у ряді міст Донецької області, а також у Луганську. Бойовики викрадають, катують і вбивають людей, захоплюють заручників.

 

15 квітня на півночі Донецької області почалася антитерористична операція.Командувач Національної гвардії Степан Полторак повідомив, що озброєні терористи  прикриваються дітьми й стариками.