На росії "бавовна"
Безпілотник атакував район аеродрому в Курську, спалахнув нафтонакопичувач
У Курську через атаку безпілотника в районі аеродрому спалахнув нафтонакопичувач.
Про це написав уранці 6 грудня губернатор Курської області Роман Старовойт у Telegram-каналі.
Йдеться про аеродром Курськ (Східний), який є аеродромом спільного базування: до війни він використовувався як військовими, так і цивільними судами. Росавіація з початку вторгнення московії в Україну постійно продовжує заборони на польоти в аеропорти центральної та південної частини московії, серед яких і аеродром.
У мережі опубліковані відео і фото пожежі, що спалахнула в темний час доби, а також на світанку. Судячи з кадрів, на ранок пожежу ще не загасили.
Сьогоднішня атака безпілотника – третя за другу добу.
Напередодні на російських аеродромах визнали дві події. 5 грудня на стоянці авіаційної техніки на аеродромі під Рязанню стався вибух, троє людей загинули, дев'ять постраждали.
Того ж ранку на злітно-посадковій смузі аеродрому Енгельс у Саратовській області впав безпілотник, пошкодження отримали два бомбардувальники-ракетоносці Ту-95.
Сьогодні стало відомо, що безпілотники вдруге атакували комбінат Росрезерву у Брянській області.
У ніч проти 6 грудня у Брянській області безпілотники атакували комбінат «Слава» (федеральний державний казенний заклад, що належить Росрезерву) і впав за три метри від резервуарів з дизельним паливом.
Про це повідомляє Baza.
Комбінат знаходиться за 80 км від кордону з Україною. Імовірно, на територію влетіли два безпілотники. Коли вони впали поряд із п'ятитонними резервуарами, ті були порожні, тож пожежі вдалося уникнути, зазначає Baza.
Раніше на ФГКУ «Слава» вже нападали за допомогою безпілотників: 30 листопада після атаки на території комбінату спалахнули три резервуари. Губернатор Брянської області Олександр Богомаз не коментував цю подію.
Росрезерв займається формуванням, зберіганням та обслуговуванням запасів так званого державного матеріального резерву, тобто запасів на випадок війни чи надзвичайних ситуацій.
Відомство зобов'язане зберігати все — від нафтопродуктів та металів до гумових човнів та наметів, від зерна та тушонки до УАЗів та труб великого діаметру, зазначав у матеріалі Forbes. Згідно з федеральним законом № 79 «Про державний матеріальний резерв», відомості про норми накопичення, випуск, закладку, про освіження, дислокацію та фактичні запаси державного резерву відносяться до держтаємниці. Тому Росрезерв є навіть закритішим відомством, ніж Міністерство нападу московії.