Окупанти таємно перевезли з Білорусі 100 ракет – Daily Mail

ВІЙНА
20.11.2022, 13:18
Окупанти таємно перевезли з Білорусі 100 ракет – Daily Mail

Аналітики вважають, що росія може готуватися до помсти за українські успіхи на фронті

Московити таємно перевезли з Білорусі до московії близько 100 ракет протиповітряної оборони, щоб розпочати нову масштабну атаку проти України.

Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Видання повідомляє, що з 9 по 13 листопада було зафіксовано 20 великих військово-транспортних рейсів Іл-76, які летіли з Білорусі на захід і південь московії.

Кожен літак був завантажений піддонами ракет – загалом щонайменше 70 – йдеться у повідомленні. При цьому озброєння розміщувалося на аеродромах у Міллерово, що прикривали Луганську область України, та Ростові-на-Дону, охоплюючи  Донецький регіон.

Аналітики вважають, що московія може готуватися до помсти за українські успіхи, а тому переміщає ракетні системи оборони, щоб захистити свої кордони від можливих ударів.

За повідомленням аналітиків Інституту вивчення війни (ISW),  ординські загарбники намагаються посилити позиції на окупованих територіях після відступу з Херсона.

За даними інституту, російські війська починають посилювати свої позиції в окупованих Луганській, Донецькій та східній частині Запорізької областей за рахунок особового складу, відведеного з Херсонської області, та мобілізованих військовослужбовців.

Окупанти таємно перевезли з Білорусі 100 ракет – Daily Mail_1

Читайте також:
Політика
Агент впливу Кремля "прописався" на українському телебаченні та веде подвійну гру. Все тому, що не перестав бути служкою КГБ/ФСБ.
29 січня, 19:59
Новини
У битві застосовуватимуть загальновійськові з'єднання — мотопіхота, артилерія, авіація та, можливо, навіть морський десант.
29 січня, 13:55
Війна
пригожин, імовірно, відчуває та компенсує зниження свого впливу, і тому почав нападати на націоналістичну фракцію ветеранів.
29 січня, 13:29
Війна
Після перекидання додаткових сил росіяни, ймовірно, не вичерпали свого наступального потенціалу в районі Бахмуту
29 січня, 10:16
Світ
Відверта розповідь американського спецпризначенця Томаса Каси, який служив на Близькому Сході. Він особисто навчав афґанських військовиків.
26 січня, 20:18
Війна
Окупанти планують розосередити українські сили та створити умови для початку рішучої наступальної операції
26 січня, 10:15