Перечекали в Черкасах

ВІЙНА
18 травня, 15:15
Сергій Чиж
Сергій Чиж

Де були Сумські поліцейські під час повномасштабного вторгнення ?

В мережі було опубліковано наказ начальника ГУНП в Сумській області Сергія Чижа «Про введення плану евакуації (передислокації) підрозділів ГУНП в Сумській області».

«Як Начальник ГУНП в Сумській області кинув мешканців Сумщини на початку широкомасштабного вторгнення рф, та здав область не збирався її обороняти. Віддав наказ всім поліцейським залишити область!!! Проект наказу вже був підписаний 24 лютого 2022 року.» - пише Народна трибуна.

Перечекали в Черкасах_1

23 листопада 2021 року голова Національної поліції України Ігор Клименко представив керівному складу ГУНП в Сумській області нового очільника поліції Сумщини – Сергія Чижа.

До цього він працював заступником начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області – начальником слідчого управління.

Після свого призначення Сергій Чиж майже кожен день піарився на сайті поліції та в соцмережах, проте після початку повномасштабного вторгнення він зник з медіапростору. Після звільнення Сумщини Сергій Чиж знову з’явився та продовжує піар на гуманітарці, нагородженнях підлеглих тощо…

Перечекали в Черкасах_3
Перечекали в Черкасах_5
Перечекали в Черкасах_7
Перечекали в Черкасах_9

Цікаво чи відмовилися евакуйовані до Черкас "поліцейські" від заробітної плати, соціальних виплат та інших видів грошового забезпечення.

Чи не соромно їм дивитися в очі громадян, які пережили окупацію  та боролися з московитськими загарбниками ?

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Очільнику ГУ НП Одеської області Миколі Семенишину та депутату Одеської облради Олексію Семенцову підписали підозри
16 листопада, 16:50
Політика
Голова Нацполіції Ігор Клименко представив нового керівника Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України
13 жовтня, 15:15
Політика
Національна поліція продовжує співпрацювати з колаборантами
22 серпня, 13:20
Війна
Миколаївські поліцейські зайнялися сексом на очах у людей та потрапили на відео
22 червня, 10:45
Кримінал
Восьмеро "поліцейських"-зрадників на Запоріжжі отримали підозри
14 червня, 13:45
Виміри
В той час, коли справжні офіцери зі словом і обличчям захищають країну, балаболи в погонах захищають лише власні гаманці
20 травня, 12:55