Перевезення пільговиків по-полтавськи

ПОЛТАВА
25.08.2018, 08:48

Віднедавна у громадському транспорті Полтави з’явилися цікаві оголошення: «Пільги з безкоштовного перевезення надаються з 9 години ранку».

Інші перевізники пішли ще далі: пільговий проїзд обмежили із 10 до 16 години. У соцмережах такі фото викликали неоднозначні коментарі. Одні обурюються такими обмеженнями, зрозуміло, що це самі пільговики. Інші схвалюють, мовляв, зранку на роботу не виїдеш, бо набивається повний тролейбус бабусь, котрі вдома нудьгують. Треті апелюють до монетизації пільг, і нехай тоді всі платять за проїзд. Та й самі власники маршруток коментують: спробуйте купити буса і випустити в рейс.

Але чому взагалі з’явилися такі оголошення у Полтаві, з’ясували журналісти Hromadske.Poltava (http://hromadske.poltava.ua/events/9839). Вони запитали у диспетчерів перевізників: чому ввели обмеження.

"Таке у нас розпорядження. З нами ще не укладали договір. Коли укладуть, тоді будемо возити за іншим часом. Не знаю, чи в кінці цього місяця, чи на початку наступного", — повідомив диспетчер ТОВ "Люкс-Полтава 2009".

"Возимо пасажирів на сьогодні власним коштом. Ми ще не отримали підписаний договір із міськвиконкомом взагалі на перевезення пільгових верств населення. Не знаю, чесно кажучи, я не вірю. В кращому випадку — в жовтні", — розповів диспетчер ТОВ "Євробус Полтава".

У відділі з питань транспортних перевезень міськвиконкому журналістам Громадського не назвали точної дати, коли заплатять перевізникам.

"Гроші будуть надходити до перевізників лише після того, як будуть проведені розрахунки коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів-пільговиків до кількості пасажирів, що оплачують проїзд", — повідомив начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку виконкому Полтавської міськради Юрій Сябро.

Натомість чиновники запевнили: ніяких обмежень у часі вони не затверджували. Це рішення самих перевізників.

"Відмова у пільговому проїзді буде розглядатися як порушення умов договору про організацію перевезень на пасажирському маршруті, що може бути підставою для розірвання договору", — зазначив Юрій Сябро.

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05