Петиція: 42486, 45985, наш – №173 на 11:07:14 за київським часом 24.05.2019

ПОЛТАВА
24 травня, 08:30


За великим рахунком, передбачений Законом IT-епістолярний метод висловлення свого «ок» чи «фе» шляхом підтримки упродовж 90 днів електронної петиції може за необхідних 25 тисяч набрати 4 мільйони 522 тисячі 450 голосів. Саме стільки електоральних «за» отримав Петро Порошенко у другому турі президентських виборів. Так, ні самого Зе, ні його Ко це ні до чого не зобов'язує. Хіба що до втрати апетиту.

На думку «громадянина» під ніком «Свєтік Мойсеєнко» затія пана Безрука не має сенсу. Дослівно текст https://24tv.ua/ukrayina_tag1119: «какая нахер петиция!???????? Если зеленского одстронят, то тут ясно что все потделанно... Поверьте что народ сделает вам майдан 100% Зеленский красава что спергого дня ингагурации заткнул рот всем этим свиным которые сидят в Раде. Если это не сделает Зеленский, то поверьте это сделаем мы, простой народ. И от рады останется одна пиль!!!» викликає сумніви у належності автора до дієздатних. Треба буде якось порахувати відсоток «свєтіків» у 73 відсотках переможців.

На жаль, наведений викид проблискової свідомості простого народу був показово доповнений саркастичною зневагою й у коменті ситуації з електронною петицією за відставку вже дводенно діючого Президента главою АП Андрія Богдана. Недолюстрований юрист підтвердив наші побоювання щодо широкого впровадження новою владою схем виконання музичних етюдів статевими органами в державне управління: «Ми розцінюємо цю петицію, як жарт, можливо навіть як смішний жарт».

Жартівливе ставлення чиновника з реноме адвоката дия… , перепрошуємо за крамолу – стримуватися дуже важко, олігарха до Закону України «Про звернення громадян» https://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B... і, зокрема, його 23 статті ніяким чином не свідчить про непрофесіоналізм новоспеченої правої руки президента. Цей чоловік – жонглер дишлом вищої кваліфікації і може виконати ним (цього разу – дишлом) будь-яку юридичну фугу. Включно з «Поховальним маршем» Шопена на церемонії загрібання курьми України. То вже таке, що слово «можливо» адвокат не виділив комами з обох сторін, як того вимагає правопис державної мови, лякає інше – країну обставляють не комами, частоколом.

Ще штришок до морфологічного аналізу коменту Богдана. За Фрейдом: учнівство вчора складало тести ЗНО з української мови і не все склало. Глава АП: «… є частина населення, яка незадоволена діями чинного президента і ми будемо старатися, щоб ця частина населення зменшувалась шляхом їх переконання і щоб вони стали нашими однодумцями». Після другого слова «щоб» у заключній частині конструкції слід вжити узгоджене зі словом «частиною» слово «вона». Та то таке: хоч «вона», хоч «вони», але ми ніколи не станемо однодумцями випадкових ставлеників плебсу.

Вадим Демиденко

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05