Політолог: страшилки про «популістів» себе не виправдали

29 листопада, 15:22
ПОЛІТИКА
Еммануель Макрон
Еммануель Макрон
Фото: Politico.eu

Російські інтереси на Заході відстоюють не «популісти», а респектабельні політичні сили, переконаний політолог Ярослав Божко.

Своєю думкою політичний оглядач поділився, коментуючи нещодавню заяву президента Франції Еммануеля Макрона про те, що НАТО має поглибити співпрацю з Росією.

«Ось що відбувалося весь цей час, поки наші генії на гроші міжнародних фондів тикали пальцем на дрібні маргінальні партії типу якихось чергових ультраправих у Словаччині як на загрозу для України в Європі. Ніякі не популісти, ніяка не постправда. Це все інформаційна жуйка з єврогазет… Найбільшу загрозу інтересам України представляють ті, хто приймає рішення – соціал-демократи у Німеччині і такі "зручні" ліберали у Франції як Макрон», – написав Божко.

Політолог наголосив, що настрої західних ліберальних еліт суперечать безпеці народів Центрально-Східної Європи.

«Вони не будуть воювати якщо, в теорії, РФ вторгнеться у Прибалтику... Вони критикують політику балтійських урядів щодо негромадян, фактично єдине обмеження, яке не дає, наприклад, Латвії отримати у перспективі наполовину проросійський парламент», – наголосив політичний оглядач.

Читайте також:
Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес переконаний, що Росія залишається загрозою для НАТО.
29 листопада, 08:11
Старший науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council, співдиректор програми «Україна в Європі» Адріан Каратницький критично оцінює політику експосла США в Україні Марі Йованович.
27 листопада, 10:47
7 грудня у Києві відбудеться акція протесту проти чергового етапу поглинення суверенітету Білорусі.
14:42
Напередодні зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі світова преса занепокоїлась активізацією Кремля, який проштовхує на Заході свій план "замирення конфліктуючих сторін" на Донбасі.
10:00
У Конґресі США відбулась конференція, присвячена Україні, на якій сенатор від Коннектикуту Крістофер Мерфі висловив підтримку нашій країні, що вже 6-й рік стримує агресію РФ.
вчора, 13:30
Американський президент Дональд Трамп виступає за виділення Україні 250 млн доларів на оборонні потреби.
вчора, 08:02