РНБО перетворюється на орган, ворожий інтересам української нації, – політолог

30 листопада, 11:39
ПОЛІТИКА
РНБО перетворюється на орган, ворожий інтересам української нації, – політолог
Фото: УНІАН

Рада національної безпеки і оборони у нинішньому форматі є органом, ворожим українським інтересам, переконаний політолог Микола Мельник.

Цією думкою політолог поділився, коментуючи нещодавнє звільнення з двох важливих посад заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса.

«Якщо чесно то я здивований, що Кривонос так довго пробув на посаді. Адже він однозначно не поділяв ні кадрові, ні ідеологічні засади Зеленського. Тим більш навряд чи Кривонос, людина, яка відвоювала 5 років, і Данилов, який стільки ж років розповідав про "каратєлєй", знайдуть спільну мову», – зазначив Микола Мельник.

На думку політолога, «РНБО повністю перепрофілюється в орган безальтернативного примирення, який по суті буде ворожий до інтересів української нації».

Читайте також:
Цього тижня в Раді національної безпеки та оборони сталося одразу кілька подій, які викликали шквал незадоволення у соцмережах.
30 листопада, 09:24
Депутат від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк виступила за обмеження свободи слова «з поваги до інституту президентства».
29 листопада, 07:47
7 грудня у Києві відбудеться акція протесту проти чергового етапу поглинення суверенітету Білорусі.
14:42
Напередодні зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі світова преса занепокоїлась активізацією Кремля, який проштовхує на Заході свій план "замирення конфліктуючих сторін" на Донбасі.
10:00
У Конґресі США відбулась конференція, присвячена Україні, на якій сенатор від Коннектикуту Крістофер Мерфі висловив підтримку нашій країні, що вже 6-й рік стримує агресію РФ.
вчора, 13:30
Американський президент Дональд Трамп виступає за виділення Україні 250 млн доларів на оборонні потреби.
вчора, 08:02