Саакашвілі: чому на лаві підсудних Садовий, а не Труханов?

01 грудня, 06:17
ПОЛІТИКА
Зустріч Труханова та Садового
Зустріч Труханова та Садового
Фото: Думская

Міхеіл Саакашвілі виступив на підтримку мера Львова Андрія Садового.

Свою позицію він озвучив на сторінці Facebook.

На думку Саакашвілі, справа проти Садового виглядає безглуздо на тлі того, що лишається безкарним мер Одеси Геннадій Труханов.

Підкресливши те, що вважає здобутками мерства Садового, Саакашвілі написав: «Я люблю Одесу. Вулички старого міста, архітектуру, її неповторний колорит, платани, старовинні мостові, присмак моря в повітрі — це все робить її унікальною. Потенційно Одеса в плані туризму легко заткне за пояс будь-яке місто України, але, на жаль, тільки потенційно. Тому що фактично — Одеса в руїнах. Тому що в Одесі мерія — це місце бандитського сходняка, а мер — звичайний кримінальник з 90-х. Тому що в сьогоднішній Одесі стало нормою знищувати історичний центр і руйнувати пам'ятники архітектури, будувати на міських пляжах висотки, і торгові центри в міському саду. Таке б ніколи не могло статися у Львові. Тому що у Львові мер — Садовий, а мер Одеси — кримінальник Труханов».

«Якщо Андрій Садовий порушив закон, звичайно, його провину або невинність повинен довести суд. Але садити на лаву підсудних найуспішнішого мера країни, в той час як в САП припадає пилом кримінальна справа на бандита і сепаратиста Труханова це плювок в обличчя правосуддю!» – додав Саакашвілі.  

Читайте також:
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду обрала запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання міському голові Львова Андрію Садовому.
вчора, 07:37
7 грудня у Києві відбудеться акція протесту проти чергового етапу поглинення суверенітету Білорусі.
14:42
Напередодні зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі світова преса занепокоїлась активізацією Кремля, який проштовхує на Заході свій план "замирення конфліктуючих сторін" на Донбасі.
10:00
У Конґресі США відбулась конференція, присвячена Україні, на якій сенатор від Коннектикуту Крістофер Мерфі висловив підтримку нашій країні, що вже 6-й рік стримує агресію РФ.
вчора, 13:30
Американський президент Дональд Трамп виступає за виділення Україні 250 млн доларів на оборонні потреби.
вчора, 08:02
Від зміни доданків сума не змінюється, так і від того, хто керує державою з київської вулиці Банкова незмінною залишається теза про "безальтернативність Мінським домовленостям".
03 грудня, 09:45