Шоста річниця анексії Криму: ніхто не забутий

ПОЛІТИКА
18.03.2020, 20:01
Константинов в колі окупантів
Константинов в колі окупантів

Редакція «Останнього бастіону» нагадує «громадянину» Константинову, що державна зрада не має терміну давності.

18 березня минає шоста річниця відтоді, коли російський карлик Володимир Путін у Кремлі підписав указ про анексію Криму та Севастополя. Одним з учасників тих подій був Володимир Константинов.

Отже, Хто такий Константинов?

Майбутній колаборант народився у 1956 році у селі Володимирівка в Молдові. Це українське село, де проживають переважно українці, і яке стало частиною Молдови у 1940 році, після її входження до складу СРСР. Зараз воно контролюється Придністровською Молдавською Республікою – сателітом РФ.

Навчався наш «герой» у школі в Бахчисарайському районі Криму. У віці 17 років став працювати у будівельному тресті. Саме із цього розпочався його шлях до вершин бізнесу. У 1991 році він вже був директором фірми «Консоль», а згодом «Укрбуду».
Використовуючи бізнес-зв’язки, майбутній зрадник став впливовою фігурою на Кримському півострові. Можемо припустити, що це сталося не без участі російських спецслужб.

У 2004 році під час президентської кампанії підтримував Віктора Януковича, згодом очолив кримську організацію «Партії регіонів». Проросійська риторика дозволила йому у 2006 році стати депутатом місцевої Верховної Ради. А вже у 2010 році – спікером Ради.

За інформацією окремих народних депутатів, фірми Константинова на початку 2010-х рр. заборгували величезні суми російським компаніям. Бізнес і статки мультимільйонера опинилися під загрозою втрати (за інформацією журналу «Фокус» із 2011 до 2014 року статки олігарха зменшилися із 156 до 118 млн доларів, тобто на 36 млн.) – це і зробило Константинова повною маріонеткою в руках російських спецслужб.

Українофоб на чолі Криму.

Протягом усієї своє каденції у кримській раді, Константинов боровся з усім українським. Зокрема олігарх публічно демонстрував зневагу до української мови.
«Нас больше всего раздражает, что многие министры начинают обращаться к нам на украинском языке» (особливості мовлення і стилістики Констатинова тут і далі по тексту збережено-ред).

Наступна наведена нами цитата українофоба теж промовиста:

«Пока кино в Симферополе мы не будем смотреть на русском языке, ничего хорошего не будет», – сказав він, коментуючи обов’язковість дублювання фільмів державною мовою.

У 2014 році Константинов був в перших рядах тих, хто розпалював міжнаціональну ворожнечу, залякуючи жителів Криму «бандерівцями». Саме його підпис, разом із Путіним, «головою уряду Криму» Сергієм Аксьоновим та так званим народним губернатором Севастополя (а по суті громадянином Росії) Олексієм Чалим, зробив можливою окупацію та анексію Криму.

Вже в квітні 2014 цей колаборант очолив путінську партію «Єдина Росія» в Криму.
Протягом останніх шести років він очолює «Верховну Раду» Криму, постійно у публічних виступах наголошує на неприпустимості «отдать крымчан Украине».

Українські правоохоронці інкримінують Константинову державну зраду. Саме тому, у річницю анексії Криму українцям не потрібно забувати осіб, які відцуралися мови, звичаїв українських й здали частину наших територій окупанту.

Автор : Микола Шевчук
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Як путін весною 2014 року, так нині ізраїльський узурпатор напав на ослаблену сусідню державу. Подібну тактику застосовують стерв'ятники.
вчора, 06:00
Політика
Теперішній бункерний дід путін слідує найогиднішим практикам свого попередника сталіна. Їм обом Україна була наче гострою кісткою у горлі.
10 грудня, 07:17
Війна
На окупованих теренах Півдня посилюються репресії проти українських дітей. Ворог прагне зробити із них покірних яничарів і манкуртів.
26 листопада, 06:06
Війна
Росія три дні поспіль рухається до Курахового із трьох сторін, повідомив проєкт DeepState.
04 листопада, 18:00
Війна
Управлінська криза, нестача особового складу з озброєнням, не вивчення минулих помилок — усе це впливає на хід боїв. Ворог дедалі міцнішає.
29 жовтня, 19:28
Економіка
Єґипет, Індонезія, Алжир, Узбекистан... Такий неповний перелік країн, куди росіяни вивозять вугілля із тимчасово окупованої Луганщини.
28 жовтня, 12:30